Uitslag Ringrijden 26 augustus:

nr.  naam deelnemer 24 ringen overig
1 Noor Vader 24 Winnaar Dagklassement, 2e versiering overige
2 Ronald Koets 24 Winnaar ochtendkamp op 20 en 14 mm
3 Roald Leendertse 24  
4 Frenk Leendertse 23  
5 Anika Lampert 23 3e versiering trekpaarden
6 Rudy Koets 23  
7 Leon Leendertse 23  
8 Frank Brasser 23 Winnaar kamp A-groep
9 Maas Boogaard 22  
10 Robby Koets 22  
11 Adrie Brasser 22  
12 Jordan Francke 21  
13 Koen Lampert 21 Winnaar kamp B-groep
14 Rinus de Visser 20  
15 Iris Geschiere 20  
16 Joyce Brasser 19  
17 Maria Wisse 19  
18 Anneke Wisse 18  
19 Arno Francke 17 Winnaar pollepel, 1e versiering trekpaarden
20 Abco de Buck 16  
21 Richard Dingemanse 15  
22 Wiebe Bosgra 15  
23 Luc Louws 15  
24 René Dingemanse 14 Winnaar kamp C-groep
25 Tjerk Bosgra 13 2e versiering trekpaarden
26 Milou de Looff 12 1e versiering overige
27 Jari Tevel 11  
28 Nena Francke 11 3e versiering overige
29 Nelly Wisse 10  
30 Rudi Brasser 10  
31 Zoran Koets 9 Debutant, Rode lantaarn
32 Sanne Koopman 9 Rode lantaarn
33 Nina Dingemanse 5 uitgevallen na 11 beurten

Uitslag Sjezenrijden 4 augustus:

nr.  naam deelnemer 96 ringen overig
1. Wim Duvekot en Marije Schreijenberg 95 1e Beker
2. Jan Wisse en Anika Lampert 94 2e Beker, pollepel, winnaar 
      extra ronde op 14 mm
3. Frank en Joyce Brasser 84 3e Beker
4. Ronald Koets en Merel de Bruyne 84  
5. Arno en Nena Francke 81 2e prijs versiering
6. Robby en Ramona Wijkhuijs 81 1e prijs versiering
7. Peter Boogaard en Marleen van Donk 78  
8. Jan Borra en Manon Dreessen 69 3e prijs versiering
9. Adriaan en Sonja Moerman 66  
10. Marco Janse en Barbara Trappeniers 51 Rode Lantaarn

 

Uitslag Klassementswedstrijd 25 juni

30 beurten:

1. Leon Leendertse 30 Dagkampioen, 1e prijs kamp
      voor de middag, 1e prijs versiering trekpaarden
2. Roald Leendertse 30 1e beker grote finale
3. Ronald Koets 29 2e beker grote finale
4. Rudy Koets 28 5e beker grote finale, 2e prijs 
      kamp voor de middag
5. Koen Lampert 27  
6. Iris Geschiere 27  
7. Jordan Francke  27 3e beker grote finale
8. Robby Koets 26  
9. Maas Boogaard 26  
10. Anika Lampert 25 4e beker grote finale, 2e prijs versiering overige
11. Marije Schreijenberg 24  
12. Joyce Brasser 24 2e prijs versiering trekpaarden
13. Noor Vader 24  
14. Arno Francke 24 Pollepel
15. Frank Brasser 23  
16. Maria Wisse  23 3e prijs kleine finale
17. Rene Dingemanse  23  
18. Tjerk Bosgra 22 1e prijs kleine finale
19. Adrie Brasser 22  
20. Rinus de Visser 22 4e prijs kleine finale 
21. Erik Leendertse 22 2e prijs kleine finale, 3e prijs versiering trekpaarden
22. Richard Dingemanse 21 5e prijs kleine finale
23. Milou de Looff 21 Debutante
24. Luc Louws 19  
25. Nelly Wisse 19  
26. Sanne Koopman 18  
27. Anneke Wisse 18 1e prijs versiering overige
28. Wiebe Bosgra 18  
29. Rudi Brasser 17  
30. Rino Koets 17  
31. Nena Francke 16 3e prijs versiering overige
32. Jan Borra 15  
33. Jan Lampert 14  
34. Abco de Buck 13  
35. Nina Dingemanse 13  
36. Jari Tevel 12 Rode lantaarn

 

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.