Biggekerke, Sjezenrijden    
  2 augustus 2019    
       
nr.  naam deelnemer 92 ringen overig
1. Kees en Iris de Klerk 90 1e beker, pollepel, 3e prijs versiering
2. Wim Duvekot en Marije Schreijenberg 89 2e beker
3. Jan en Anika Wisse 88 3e beker, 1e prijs versiering
4. Frank en Joyce Brasser 83 Frank winnaar wisselronde met Anika
5. Arno en Nena Francke 81  
6. Rob Wijkhuijs en Ivana Labudzik 76 2e prijs versiering
7. Adriaan en Sonja Moerman 71  
8. Jan Borra en Manon Dreessen 70  
9. Peter Boogaard en Ilse van Donk 65 Peter winnaar wisselronde met Anouk
10. Leon Leendertse en Anouk Lampert 62  
11. Marco Janse en Barbara Trappeniers 59 Rode lantaarn 

 

Wedstrijduitslag Klassementswedstrijd Biggekerke 29-06-2019
Biggekerke    
       
       
nr.  naam deelnemer 30 ringen Overig
1. Roald Leendertse 30 Winnaar dagklassement, 1e prijs kamp voor de middag, 4e beker grote finale
2. Rudy Koets 29 1e beker grote finale
3. Erik Leendertse 29 2e beker grote finale
4. Leon Leendertse 29 3e beker grote finale, pollepel 
5. Maas Boogaard 29 5e beker grote finale
6. Maria Wisse 28  
7. Nena Francke 27  
8. Arno Francke 27  
9. Noor Vader 26 3e pr. Versiering overige
10. Rinus de Visser 26  
11. Anika Wisse 26 1e pr. Versiering trekpaarden
12. Marije Schreijenberg 26 1e pr. Versiering overige
13. Frank Brasser 25 3e prijs kleine finale 
14. Robby Koets 25 2e prijs kamp voor de middag, 3e pr. Versiering trekpaarden
15. Richard Dingemanse 25  
16. Koen Lampert 24  
17. Joyce Brasser 23 4e prijs kleine finale
18. Nelly Wisse 23  
19. Milou de Looff 23 1e prijs kleine finale, 2e pr. Versiering overige
20. Frenk Leendertse 20  
21. René Dingemanse 18 2e prijs kleine finale
22. Abco de Buck 18 5e prijs kleine finale
23. Wiebe Bosgra 15  
24. Anneke Wisse 14  
25. Rudi Brasser 14  
26. Sanne Koopman 10  
27. Jan Borra 8  
28. Larissa Brasser 6 Debutant, rode lantaarn, 2e pr. Versiering trekpaarden


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2019  

                                                                                                                                 =========================

 

7 september 

Demonstratie Ringrijden

Zevenhuizen

 

=========================

 

21 september

Zeeuws Kampioenschap Sjezenrijden

Ritthem