AGENDA ZEEUWSE RINGRIJDERS VERENIGING 2019

 

Klassewedstrijden

Datum

Plaats

Wedstrijd

Tijden

18 mei

Nw en Sint Joosland

EREKLAS-KAMPIOENSCHAP

08.00-17.30

25 mei

Koudekerke

1e KLAS-KAMPIOENSCHAP

08.00-17.30

1 juni

Serooskerke

2e KLAS-KAMPIOENSCHAP

08.00-17.30

8 juni

Biggekerke

3e KLAS-KAMPIOENSCHAP

08.00-17.30

ZRV

 

4 mei

Grijpskerke

Jongerenwedstrijd

08.00-17.00

11 juli

Middelburg

1e Folkl. dag ringrijden

09.00-16.30

11 juli

Middelburg

1e Folkl. dag sjezenrijden

09.30-17.30

22 juli

Grijpskerke

Zeeuws Kampioenschap ringlopen

13.00-17.00

Stal de Pagter Hoogelande

voor basisschool leerlingen t/m 12 jaar

26 juli

Vlissingen

Ringrijderij, vrije wedstrijd

08.00-18.00

27 juli

Vlissingen

Ringrijderij, 4e klas en Sjezenrijden

08.00-18.00

15 aug

Middelburg

2e Folkl. dag Koninklijke Bekers

08.00-18.00

Strijd om het Zeeuws Kampioenschap ringrijden

21 sept

Ritthem

Grote sjezenwedstrijd

09.30-17.00

Strijd om het Zeeuws Kampioenschap sjezenrijden

DEMO'S

 

27 april

Tholen

te paard

11.00-17.00

26 uni

Vlissingen (Ter Reede)

te paard

11.00-17.00

20 juli

IJzendijke

te paard en sjezen

10.00-16.30

10 aug

Burgh

te paard en sjezen

10.00-17.00

7 sept.

Zevenhuizen

te paard

11.00-17.00

AFDELINGEN

 

Datum

Plaats

Wedstrijd

Tijden

27 april

Middelburg

ringrijden

08.00-17.00

Grijpskerke

ringrijden

08.00-18.00

11 mei

Kapelle

ringrijden afdeling Z-Beveland

08.00-17.00

Ritthem

ringrijden met Souburg

08.00-18.00

31 mei

Oostkapelle

In den Bongerd ringrijden Gapinge en Oostkapelle

10.00-17.00

Meliskerke

ringrijden IJsboerderij de Koehoorn

10.00-17.00

11 juni

Koudekerke

ringrijden 3e Pinksteren

08.00-17.00

Nw en Sint Joosland

ringrijden 3e Pinksteren

08.00-17.00

Oostkapelle

ringrijden 3e Pinksteren

08.00-17.30

Souburg

ringrijden 3e Pinksteren

08.30-17.00

15 juni

Ritthem

sjezenrijden

13.00-18.00

Gapinge

ringrijden

08.00-17.30

Zoutelande

ringrijden koppelwedstrijd

08.00-18.00

Ovezande

afd. Zuid Beveland

10.00-17.00

21 juni

Grijpskerke

ringrijden

13.00-21.00

22 juni

Veere

ringrijden Sandenburgh

10.00-16.30

Middelburg

ringrijden Kaasboerderij Schellach

10.00-17.00

AFDELINGEN

 

 

Datum

Plaats

Wedstrijd

Tijden

29 juni

Domburg

ringrijden Domburgse Kermis

08.00-18.00

Arnemuiden

ringrijden

08.00-17.00

Biggekerke

ringrijden

08.00-17.30

Vrouwenpolder

sjezenrijden

11.00-17.00

6 juli

Meliskerke

ringrijden

08.00-17.30

Ritthem

ringrijden Camping Karnemelksehoek

09.00-18.00

Aagtekerke

ringrijden

07.30-17.30

Serooskerke

ringrijden

08.00-18.00

13 juli

Westkapelle

WES wedstrijd

07.30-18.00

Veere

sjezenrijden

11.00-17.00

17 juli

Oostkapelle

ringrijden Groepsaccomodatie Weltevreden

15.00-21.00

18 juli

Koudekerke

ringrijden Camping Duinzicht

13.00-20.00

19 juli

Aagtekerke

sjezenrijden (gaat niet door)

17.00-21.00

20 juli

Zoutelande

ringrijden

08.00-18.00

Domburg

ringrijden Demonstratie

12.00-20.00

23 juli

Meliskerke

sjezenrijden

17.00-20.45

24 juli

Westkapelle

ringrijden

10.00-17.00

Oostkapelle

ringrijden Camping Ons Buiten

18.30-21.00

Zoutelande

sjezenrijden

17.00-21.00

31 juli

Oostkapelle

sjezenrijden

15.30-21.00

1 aug.

Zoutelande

ringrijden boerenkostuum

13.00-20.30

2 aug.

Biggekerke

sjezenwedstrijd

16.00-20.30

3 aug.

Koudekerke

ringrijden gehuwden

08.00-17.00

Domburg

ringrijden

08.00-18.00

Vrouwenpolder

ringrijden

08.00-17.30

6 aug

Serooskerke

ringrijden Camping Olmenveld

15.00-20.00

7 aug.

Oostkapelle

ringrijden Caming de Pekelijge

15.00-21.00

Westkapelle

sjezenrijden

15.00-20.30

9 aug.

Meliskerke

ringrijden boerenkostuum

14.00-20.30

10 aug.

Ritthem

ringrijden

08.00-18.00

17 aug.

Oostkapelle

ringrijden

08.00-17.30

Nw en S, Joosland

ringrijden

08.00-17.00

24 aug.

Serooskerke

sjezenrijden

11.00-17.00

Westkapelle

ringrijden

08.00-18.00

Biggekerke

ringrijden

08.00-17.30

31 aug.

Veere

ringrijden

08.00-17.30

Kapelle

ringrijden

08.00-17.00

Domburg

ringrijden bij Simnia

09.00-17.00

Koudekerke

ringrijden Dishoek

09.00-17.00

7 sept.

Gapinge

sjezenrijden

11.00-17.00

Grijpskerke

ringrijden

08.00-18.00

Aagtekerke

ringrijden

08.00-17.30

14 sept.

Kapelle

sjezenrijden Monumentendag

12.00-17.00

Souburg

ringrijden

08.30-17.00


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2019  

                                                                                                                                 =========================

 

 

21 september

Zeeuws Kampioenschap Sjezenrijden

Ritthem