Deelnemerslijst vrije sjezenwedstrijd 16 september 2017 te Westkapelle:

nr Naam Afdeling
1 Martine en Jan Willem Minderhoud Westkapelle
2 Ria en Kees Minderhoud Westkapelle
3 Maartje Braam en Marten Hoogesteger Westkapelle
4 Nog niet bekend en Adri Davidse Westkapelle
5 Ilona en Marco Janse Meliskerke
6 Cora Dekker en Peter Boogaard Oostkapelle-Meliskerke
7 Inge en Jos Wisse Zoutelande
8 Betsie Krijger en Adrie de Visser Zoutelande
9 Lianna Brouwer  en Edwin Maljaars Aagtekerke-Zoutelande
10 Suzanne van Baalen en Adriaan Moerman Zoutelande
11 Jennie en Ab Paauwe Gapinge
12 Nicolette Momberger en Bram Francke Gapinge
13 Femke Dingemanse en Jan Jakobsen Gapinge
14 Lieneke en Adriaan Reijnierse Gapinge
15 Naomi van den Broeke en   Gapinge
16 Willeke en Abco Jobse Gapinge
17 Bianca en Ingmar Alewijnse Gapinge
18 Moniek Corbijn en Dennis Willeboordse Gapinge
19 Mellanie en Bennie Paauwe Gapinge
20 Angelina Cevaal en Jasper van der Maas Ritthem-Zuid-Beveland
21 Daphne Biesheuvel en Sebastiaan Sturm Gapinge
22 Elsbeth en Pieter Dingemanse Grijpskerke
23 Natasja Eckhardt en Adri Verhage Gapinge
24 Rosanne Jobse en Paul van den Broeke Gapinge
25 Joyce de Visser en Hubert van der Maas Domburg-Zuid-Beveland
26 Laeticia en Marco den Boer Ritthem
27 Annaliza en Kees Langebeeke Zuid-Beveland-Gapinge
28 Winny en Jan Hendrikse Middelburg
29 Marina Langebeeke en Roderick Verdaasdonk Middelburg
30 Marja en Remco Heiboer Middelburg
31 Jessica Wisse en Adri Buijs Grijpskerke-Souburg
32 Stephanie de Jonge en Kevin Maljaars Koudekerke-Oostkapelle
33 Anika Lampert en Jan Wisse Biggekerke-Ritthem
34 Miranda Konings en Wilko Francke Grijpskerke
35 Patty en Helm Brouwer Westkapelle-Aagtekerke
36 Machteld van den Hoek en Rinus Moens Aagtekerke
37 Tamara Davidse en Peter Maranus Aagtekerke
38 Natasja de Buck en Lou Louws Aagtekerke
39 Elna en Piet Wisse Aagtekerke
40 Annemarie en Wim Geldof Oostkapelle 
41 Melanie de Bruijn en Jan Geldof Oostkapelle
42 Joyce de Buck en AndrĂ©  van Maldegem Oostkapelle-Gapinge
43 Kim Boone en Johan van den Broeke Oostkapelle-Aagtekerke
44 Paola van de Velde en Ricardo de Visser Oostkapelle
45 Danielle van Daatselaar en Harry Schout Oostkapelle-Grijpskerke
46 Esther en Simon Lous Oostkapelle
47 Rianne Lous en Wim Maljers Oostkapelle-Gapinge

AANKONDIGING

---------------------------------------

Demonstratie

Sjezenrijden

9 september

Kapelle

--------------------------------------

ZK Sjezenrijden 

16 september

Westkapelle

---------------------------------------

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.