Uitslag 2e Folkl dag 2018      
         
Nr Naam Afdeling na 30 brt  
1 Sebastiaan Sturm Gapinge 30 5e beker
2 Koen Minderhoud Westkapelle 30 2e beker
3 Rick Eckhardt Gapinge 30 10e beker
4 Roald Leendertse Biggekerke 30 8e beker
5 Roy Paauwe Gapinge 30 3e beker
6 Teun Dingemanse Grijpskerke 30 7e beker
7 Joost Dingemanse Grijpskerke 30 9e beker
8 Emiel Provoost Domburg 30 1e beker
9 Coen Minderhoud Domburg 30 4e beker
10 Roel Willemse Domburg 30  
11 Sjoerd Blaas Aagtekerke 30  
12 Johnny Wisse Meliskerke 30  
13 Ronald Geertse Grijpskerke 30 6e beker
14 Simon de Pagter Koudekerke 30 14e beker
15 Jos Wisse Zoutelande 29  
16 Vera Willeboordse Zoutelande 29  
17 Alex Krijger Meliskerke 29  
18 Joyce de Buck Oostkapelle 29  
19 Stijn de Visser Zoutelande 29 13e beker
20 Krijn Coppoolse Gapinge 29  
21 Noa Slinger Nieuwland 29  
22 Julia Crucq Nieuwland 29  
23 Bram van Boxel Gapinge 29  
24 Niels Wisse Aagtekerke 29  
25 Dennis Willeboordse Gapinge 29  
26 Ronald Koets Biggekerke 29  
27 Rudy Koets Biggekerke 29  
28 Leon Leendertse Biggekerke 29  
29 Hubert van der Maas Zuid-Beveland 29 12e beker
30 Diederik van der Maas Zuid-Beveland 29  
31 Irina Trujillo Ritthem 29  
32 Jasper van der Maas Ritthem 29  
33 Tristan de Visser Domburg 29  
34 Martijn Minderhoud Domburg 29  
35 Cor Janse Souburg 29  
36 Andre van Malgedem Gapinge 28  
37 Amy Crucq Nieuwland 28  
38 Anika Wisse Biggekerke 28  
39 Ruben van den Broeke Gapinge 28  
40 Pieter Dingemanse Gapinge 28  
41 Wessel van Es Gapinge 28  
42 Rene Dingemanse Biggekerke 28  
43 Natasja de Buck Aagtekerke 28  
44 Peter de Vos Zuid-Beveland 28  
45 Arjo Francke Grijpskerke 28  
46 Djanko Besuijen Zuid-Beveland 28  
47 Levi de Witte Ritthem 28  
48 Klazina van der Pas Zuid-Beveland 28  
49 Sander Willemse Domburg 28  
50 Wesley van de Voorde Koudekerke 28  
51 Lizzy van Tatenhove Koudekerke 28  
52 Johnny Louwerse Gapinge 27 11e beker
53 Jordan Francke Biggekerke 27  
54 Edward Dingemanse Grijpskerke 27  
55 Erik Leendertse Biggekerke 27  
56 Maria Wisse Biggekerke 27  
57 Jorco Jobse Aagtekerke 27  
58 Karin Besuijen Zuid-Beveland 27  
59 Lotte Provoost Domburg 27  
60 Edwin Dellebeke Ritthem 27  
61 Puk de Vos Zuid-Beveland 27  
62 Lout Vos Zoutelande 26  
63 Moniek Corbijn Gapinge 26  
64 Koen Lampert Biggekerke 26  
65 Frenk Leendertse Biggekerke 26  
66 Maas Boogaard Biggekerke 26  
67 Frank Brasser Biggekerke 26  
68 Laurien van Sluijs Oostkapelle 26  
69 Annaliza Langebeeke Zuid-Beveland 26  
70 Elly Simonse Koudekerke 26  
71 Adrie de Visser Zoutelande 25  
72 Jan Matthijsse Meliskerke 25  
73 Bart Jobse Zoutelande 25  
74 Marlies Volmer Nieuwland 25  
75 Jolien van den Broeke Gapinge 25  
76 Gijs van den Broeke Gapinge 25  
77 Tjirke Roelofs Aagtekerke 25  
78 Jessica Wisse Grijpskerke 25  
79 Johan van den Broeke Aagtekerke 25  
80 Gerben Cabboort Zuid-Beveland 25  
81 Angelana Cevaal Ritthem 25  
82 Lotte Pleijte Souburg 25  
83 Esmee de Coninck Souburg 25  
84 Paul Kluijfhout Koudekerke 25  
85 Marcia van Dijke Koudekerke 25  
86 Iris de Klerk Meliskerke 24  
87 Marjon Duvekot Meliskerke 24  
88 Nicky de Witte Westkapelle 24  
89 Cees Wisse Ritthem 24  
90 Leo Wabeke Zuid-Beveland 24  
91 Antoinette Vermast Zuid-Beveland 24  
92 Christianne Janse Zuid-Beveland 24  
93 Sjaco de Visser Souburg 24  
94 Michel Paauwe Koudekerke 24  
95 Nick Meijers Koudekerke 24  
96 Piet Dekker Grijpskerke 23  
97 Nena Francke Biggekerke 23  
98 Marcel Raats Gapinge 23  
99 Marco Janse Meliskerke 22  
100 Melanie Goedhart Middelburg 22  
101 Richard Dingemanse Biggekerke 22  
102 Rico Wisse Aagtekerke 22  
103 Peter Maranus Aagtekerke 22  
104 Anneke Wisse Biggekerke 22  
105 Annemieke Poppe Oostkapelle 22  
106 Bianca Poppe Grijpskerke 22  
107 Joery van Stee Zuid-Beveland 22  
108 Saskia Hartevelt Souburg 22  
109 Tanny de Pagter Koudekerke 22  
110 Jasmijn van de Voorde Koudekerke 22  
111 Jorim Duvekot Zoutelande 21  
112 Danielle Clarisse Meliskerke 21  
113 Selina Duvekot Zoutelande 21  
114 Piet Ovaa Meliskerke 21  
115 Nancy de Visser Oostkapelle 21  
116 Naomi Melis Zoutelande 21  
117 Sabine Reijnierse Gapinge 21  
118 Kim Reijnierse Gapinge 21  
119 Dunjeska van der Veer Gapinge 21  
120 Karel Geldof Oostkapelle 20  
121 Simon van den Broeke Gapinge 20  
122 Martin Dingemanse Souburg 20  
123 Janita Verhage Grijpskerke 20  
124 Amber de Ridder Grijpskerke 20  
125 Joyce Brasser Biggekerke 20  
126 Abco de Buck Biggekerke 20  
127 Lia Dekker Aagtekerke 20  
128 Daphne Machielse Ritthem 20  
129 Soraya Dieleman Arnemuiden 20  
130 Jarno van Belzen Koudekerke 20  
131 Rachelle Geschiere Koudekerke 20  
132 Leo Bosgra Koudekerke 20  
133 Jos Duvekot Zoutelande 19  
134 Wim Duvekot Zoutelande 19  
135 Anke Blankers Gapinge 19  
136 Miranda Konings Grijpskerke 19  
137 Hans Geertse Grijpskerke 19  
138 Mirjam van Hengst Koudekerke 19  
139 Patrick Houterman Koudekerke 19  
140 David van de Voorde Koudekerke 19  
141 Dennis Ravensbergen Zoutelande 18  
142 Nina van 't Westende Ritthem 18  
143 Kimberly de Visser Ritthem 18  
144 Peter Boogaard Meliskerke 17  
145 Gert van Dam Oostkapelle 17  
146 Annemarie Geldof Oostkapelle 17  
147 Chantal de Later Gapinge 17  
148 Rachel van den Broeke Gapinge 17  
149 Ko Blaas Aagtekerke 17  
150 Jolanda van de Woestijne Aagtekerke 17  
151 Roos Leer Koudekerke 17  
152 Adrie Boogaard Zoutelande 16  
153 Kimberly Kootstra Grijpskerke 16  
154 Marco van de Voorde Koudekerke 16  
155 Jorien Houterman Koudekerke 16  
156 Joyce van Vliet Koudekerke 15  
157 Marina Koets Biggekerke 14  
158 Claudia de Kraker Domburg 14  
159 Joelle van de Voorde Koudekerke 14  
160 Joost Christiaansen Koudekerke 14  
161 Stefan de Bruine Koudekerke 14  
162 Jasmijn Serier Koudekerke 13  
163 Rudi Brasser Biggekerke 12  
164 Anne Boschker Middelburg 12  
165 Dewi Jagesar Middelburg 12  
166 Anne Blankers Gapinge 12  
167 Tim Tramper Zuid-Beveland 12  
168 Noor Vader Biggekerke 9  
169 Ronnie Poot Souburg 8  
170 Cathelijne Hendrikse Middelburg 7  
171 Janna Roelse Middelburg 3  

 

Versieringsprijzen:

Categorie Overige:

1e. Danielle Clarisse

2e. Tristan de Visser

3e. Nancy de Visser

4e. Vera Willeboordse

5e. Lout Vos

6e. Anne Boschker

7e. Chantal de Later

 

Categorie Trekpaarden:

1e. Angelina Cevaal

2e. Daphne Machielse

3e. Jasper van der Maas

4e. Julia Crucq

5e. Anika Wisse

6e. Kimberly Kootstra

7e. Annemarie Geldof

 

 

 


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2018  

                                                                                                                                 =========================