KLASSEWEDSTRIJDEN
Datum Plaats Wedstrijd Tijden
18 mei Grijpskerke EREKLAS-KAMPIOENSCHAP 08.00-17.30
25 mei Kapelle 1e KLAS-KAMPIOENSCHAP 08.00-17.30
1 juni Westkapelle 2e KLAS-KAMPIOENSCHAP 08.00-17.30
8 juni Nieuw- en Sint Joosland 3e KLAS-KAMPIOENSCHAP 08.00-17.30
ZRV-WEDSTRIJDEN
4 mei Biggekerke Jongerenwedstrijd  08.00-17.00
8 juli Grijpskerke Zeeuws Kampioenschap ringlopen  13.00-17.00
Stal de Pagter Hoogelande voor basisschool leerlingen t/m 12 jaar
11 juli Middelburg 1ste folkloristische dag: ring- en sjezenrijden 09.00-16.30
26 juli Vlissingen Ringrijden, vrije wedstrijd 08.00-18.00
27 juli Vlissingen Ringrijden 4e klas 08.00-18.00
15 augustus Middelburg 2e folkloristische dag ringrijden 08.00-18.00
Strijd om het Zeeuws Kampioenschap en Koninklijke bekers
21 september Oostkapelle Grote sjezenwedstrijd 09.30-17.00
Strijd om het Zeeuws Kampioenschap sjezenrijden
DEMONSTRATIES
22 juni Oud-Vossemeer Demonstratie ringrijden 10:00-15:30
20 juli Ijzendijke Demonstratie ring- en sjezenrijden 10:00-16:30
10 augustus Burgh Demonstratie ring- en sjezenrijden 10:00-17:00
       
AFDELINGSWEDSTRIJDEN
27-apr Middelburg Ringrijden Koningsdag 08.00-17:00
Grijpskerke Ringrijden 08.00-18.00
10 mei Oostkapelle Ringrijden minicamping Shalom i.s.m. Gapinge 10:00-17:00
Kapelle Ringrijden 08.00-17.00
Meliskerke Ringrijden boerderijfair de Koehoorn 10:00-17:00
11 mei Ritthem Ringrijden  08:00-17:30
21 mei Nieuw- en Sint Joosland Ringrijden 3e pinksteren 08:00-17:00
Koudekerke Ringrijden 3e pinksteren 08:00-17:30
Oostkapelle Ringrijden 3e pinksteren 08:00-18:00
Oost-Souburg Ringrijden 3e pinksteren 08:30-17:00
15 juni Gapinge Ringrijden 08:00-17:30
Ritthem Sjezenrijden 12:30-17:30
Ovezande Ringrijden & fair 09:00-16:00
Zoutelande Ringrijden koppelwedstrijd 08:00-17:00
21 juni Grijpskerke Ringrijden 13:00-21:00
22 juni Veere Ringrijden Sandenburgh 10:00-16:00
Westkapelle Ringrijden Grindweg i.s.m Zandruiters en Meliskerke 10:00-17:00
29-jun Arnemuiden Ringrijden Visserijdagen 08:00-16:00
Biggekerke Ringrijden 08:00-17:30
Domburg Ringrijden Domburgse kermis 08:00-17:30
6 juli Aagtekerke Ringrijden 07:30-17:30
Serooskerke Ringrijden 08:00-18:00
Meliskerke Ringrijden 08:00-17:30
Ritthem Ringrijden camping Karnemelksehoek 09:00-17:30
13 juli Veere Sjezenrijden 11:00-17:00
Westkapelle Ringrijden WES-wedstrijd 07:30-18:00
19 juli Aagtekerke Sjezenwedstrijd 17:00-21:00
20 juli Koudekerke Ringrijden bij Stal de Pagter 09:00-17:30
Zoutelande Ringrijden  08:00-17:00
23 juli Meliskerke Sjezenrijden 17:00-20:45
24 juli Oostkapelle Ringrijden groepsaccomodatie Weltevreden 15:00-21:00
Zoutelande Sjezenrijden 17:00-21:00
31 juli Oostkapelle Ringrijden camping de Pekelinge 15:00-21:00
Westkapelle Ringrijden koppelwedstrijd 10:00-17:00
2 augustus Biggekerke Sjezenrijden Valkenisseweg 16:00-20:30
3 augustus Domburg Ringrijden 08:00-17:30
Vrouwenpolder Ringrijden 08:00-17:30
Koudekerke Ringrijden 08:00-17:30
6 augustus Serooskerke Ringrijden camping Olmenveld 14:00-20:00
7 augustus Oostkapelle Sjezenrijden 15:30-21:00
Westkapelle Sjezenrijden 15:00-20:30
8 augustus Zoutelande Ringrijden in boerengoed 13:00-20:30
10 augustus Ritthem Ringrijden 08:00-17:30
17 augustus Serooskerke Sjezenrijden 11:00-17:00
Nieuw- en Sint Joosland Ringrijden 08:00-17:00
Oostkapelle Ringrijden 08:00-18:00
24 augustus Biggekerke Ringrijden 08:00-17:30
Westkapelle Ringrijden 08:00-18:00
31 augustus Veere Ringrijden 08:00-17:30
Dishoek Ringrijden 09:00-17:30
Meliskerke Ringrijden in boerenkostuum 10:00-17:30
Kapelle Ringrijden Kapelsedag 08:00-17:00
7 september  Aagtekerke Ringrijden 08:00-17:30
Gapinge Sjezenrijden 11:00-17:00
Grijpskerke Ringrijden 08:00-18:00
14 september Oost-Souburg Ringrijden 08:30-17:00
Kapelle Sjezenrijden 12:00-17:00
28 september  Westkapelle Ringlopen voor senioren 14:00-18:00

 


 20 juli
folkloristische dag
IJzendijke
Ring- en sjezenrijden


26 & 27 juli
Ringrijden Vlissingen
Vrije wedstrijd & 4e klas

 ======================