Uitslag ringrijden bij camping Karnemelksehoek, 6 juli 2024

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Roald Leendertse 30 Dagwinnaar, 2e beker, pollepel
2. Tristan de Visser 27 1e beker
3. Antionette Vermast 24 Damesprijs, 6e beker, 3e versiering Trekpaarden
4. Noor Vader 24 4e beker
5. Levi de Witte 23  
6. Bart Wezemer 23 5e beker
7. Levi Koets 23  
8. Jasper van der Maas 22  
9. Daphne Machielse 22 3e beker, 1e versiering Overige
10. Anika Wisse 22  
11. Patrick Geelhoed 21  
12. Sharon Crucq 21  
13. Angelina van der Maas 21 2e versiering Trekpaarden
14. Amy Crucq 18  
15. Janita Verhage 18  
16. Rowena Vermeulen 17  
17. Stephanie de Jonge 17  
18. Hailey Francois 16  
19. Jolien Cevaal 16 3e versierig Overige
20. Foort Dominicus 16  
21. Jan Wisse 15  
22. Eline Elve 14 2e versiering Overige
23. Cees Wisse 14 1e versiering Trekpaarden
24. Fay Huiszoon 13  
25. Carlijn Geelhoed 11  
26. Laura Wezemer 9  
27. Aniek Harinck 8  
28. Dennis Arkesteijn 7  Rode lantaarn

Uitslag sjezenrijden 15 juni 2024

nr.  naam deelnemer 66 overig
1. Stephanie de Jonge 63 1e beker
  Jan Wisse    
2. Daphne Machielse 58 2e beker
  Arjo Francke    
3. Conny den Boer 56 3e beker, 3e prijs mooiste geheel
  Marco den Boer    
4. Lianna Brouwer 55 ronde 14 mm dames
  Koos Zijl    
5. Suzanne Maljaars 53 Mooiste klederdracht
  Leo de Visser    
6. Angelina van der Maas 53 1e prijs mooiste geheel
  Levi de Witte    
7. Mirella cevaal 52 Boerenronde
  Tony de Dreu    
8. Jolien Cevaal 45 2e prijs mooiste gehel
  Johan Cevaal    
9. Tamara de Jonge 44  
  Hans Vos    

Uitslag ringrijden 11 mei 2024

nr.  naam deelnemer 25 ringen overig
1. Tristan de Visser 25 Dagwinnaar, 4e beker, 1e versiering Overige
2. Bart Wezemer 25 3e beker, jeugdbeker 
3. Levi de Witte 24 2e beker
4. Lotte Pleyte 24  
5. Edwin Dellebeke 23  
6. Jasper van der Maas 23 1e beker 
7. Cees Wisse 22  
8. Foort Dominicus 21  
9. Ingmar Alewijnse  20  
10. Levi Koets 20  
11. Daphne Machielse 19  
12. Laeticia Bommelj√© 18  
13. Evi Blom/ Nancy de Visser 17 3e versiering Trekpaarden
14. Patrick Geelhoed 17  
15. Melanie van der Meule 17 1e versiering Trekpaarden
16. Hailey francios 16  
17. Jan Wisse 14  
18. Anouk Hillebrand 14  
19. Edward dingemanse  14  
20. Carlijn Geelhoed 14  
21. Janna Roelse 14  
22. Rowena Vermeulen 13 3e versiering Overige 
23. Jolien Cevaal 11 2e versiering Overige
24. Zoe Valois 11  
25. Lianne Koppejna 9  
26. Eline Elve  9  
27. Romy Vos 9  
28. Conny den Boer 7 2e versiering Trekpaarden
29. Laura Wezemer  6  
30. Aniek Harinck 6  
31. Marit Poppe 5  
32. Arjen Koppejan  3 Rode Lantaarn

 


 20 juli
folkloristische dag
IJzendijke
Ring- en sjezenrijden


26 & 27 juli
Ringrijden Vlissingen
Vrije wedstrijd & 4e klas

 ======================