Afdrukken

Ringrijden Jubileum, 10 september 2022

nr.  naam deelnemer 9 overig
1. Marcia van Dijke  8 PIRATES  22
2. Dion Joosse  6 3tal Dagkampioen, winnaars 70 ring. 2e prijs puntenkoers
3. Wesley van de Voorde  8 pollepel
4. Neline van Belzen  6 ENCANTO 21
5. Roos Leer 8 3tal Reserverkampioen, 3e versieringsprijs 
6. Joyce van Vliet  7  
7. Simon de Pagter  6 RATATOUILLE 21
8. Stefan de Bruine 8 3e prijs 3tal.
9. Kristiaan van Rooijen 7  
10. Mirjam van Hengst  5 ROODKAPJE 19
11. Lizzy van Tatenhove  6 2e versieringsprijs,  winnaars puntenkoers
12. David van de Voorde  8 Persoonlijk reserve kampioen 
13. Lieke Janssen  7 GREACE 18
14. Myrthe Moeliker 5  
15. Daniël van Belzen  6  
16. Richard van der Tak  8 DE ZWARE JONGENS 18
17. Michel Paauwe  5  
18. Andy Vos 5  
19. Marco van de Voorde  3 FROZEN 16, 
20. Anouk Hillebrand  9 Persoonlijk kampioen 
21. Joëlle van de Voorde 4  
22. Tanny de Pagter  5 DE DALTONS 16
23. Elly Simonse 6  
24. Jarno van Belzen  5  
25. Arno Francke 8 3 MUSKETIERS 14
26. Leo Bosgra 4  
27. Joost Christiaanse  2  
28. Kristie Schipper  3 PEAKY BLINDERS 14
29. Elmy Oste 7  
30. Ronald de Looff 4  
31. Marjolein Brasser 7 GROOVY BABY'S  13
32. Dewi Brasser  1  
33. Alice Brasser  5  
34. Denise den Dolder 3 KAPITEIN HAAK 12
35. Jasmijn van de Voorde  4  
36. Diana Fleurbaaij 5  
37. Jasmijn Serier  6 3 GOEDE FEEËN 11
38. Amber Serier 1 1e versieringsprijs,  3 tal rode lataarn.
39. Marieanne Tolhoek 4  

Ringrijden Dishoek, 27 augustus 2022

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Wesley vd Voorde  30 Dagkampioen, 2e beker grote finale, pollepel, ommekeer 26mm
2. Richard vd Tak  27 3e beker grote finale,  winnaar 4 tal kamp
3. Marcia van Dijke 26  
4. Simon de Pagter  26 1e beker grote finale,  winnaar 4 tal kamp
5. Neline v Belzen 23  
6. Marjolein Brasser  23  
7. Stefan de Bruine 22 winnaar 4 tal kamp
8. Anouk Hillebrand  21 2e versiering trekpaarden
9. Marco vd Voorde  21  
10. Mirjam van Hengst  21  
11. Lieke Janssen  21  
12. Joyce van Vliet  20 2e versiering overige
13. Jarno Vos 17 1e kleine finale, 1e versiering overige
14. Jasmijn van de Voorde  17 1e versiering trekpaarden,  400e ring 
15. Leo Bosgra 17 2e kleine finale, winnaar 4 tal kamp
16. Jarno v Belzen  16 5e kleine finale, ommekeer 20 mm
17. Dion Joosse 15 3e kleine finale
18. Myrthe Moeliker 15 4e kleine finale 
19. Elise Kikkert  15  
20. Joost Christiaanse  14  
21. Portia Dingemanse 12  
22. Joëlle vd Voorde 11  
23. Diana  Fleurbaaij 10 rode lantaarn

Ringrijden Koudekerke, 6 augustus 2022

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Simon de Pagter 28

Dagklassement,  2e beker gr finale, 2e beker
6 oudste, 2e plaats 5-10-15 ring.

2. Wesley vd Voorde  28 1e beker gr finale, meeste volgringen, Pollepel 
3. Nick Meijers 27 7e beker gr finale, 1e plaats 5-10-15 ring.
4. Richard vd Tak  26 3e plaats 5-10-15 ring.
5. Stefan de Bruine 26 5e beker gr finale.
6. David vd Voorde  26 1e 6 oudste rijders, 2e versiering trekpaarden.
7. Leo Bosgra 24 6e beker gr finale, 3e 6 oudste rijders
8. Elmy Oste 23 3e beker gr finale.
9. Joyce van Vliet  23 4e beker gr finale, 2e versiering overige.
10. Mirjam van Hengst  23  
11. Neline van Belzen  22  
12. Jarno v Belzen  21  
13. Michel Paauwe  20  
14. Jarno Vos 20  
15. Anouk Hillebrand  20 1e versiering trekpaarden
16. Daniël van Belzen  17 2e prijs kleine finale 
17. Denise van Dolder 17  
18. Roos Leer 17 3e prijs kleine finale
19. Joost Christiaanse  17  
20. Diana Fleurbaaij 16  
21. Rachelle Geschiere  14 1e versiering overige,  1e prijs kleine finale.
22. Sjaak Janse  14 uitgevallen na 16 beurten
23. Jasmijn Serier  14  
24. Lieke Janssen  13 4e plaats 5-10-15 ring
25. Portia Dingemanse 12  
26. Myrthe Moeliker 11  
27. Elise Kikkert 4  

Ringrijden bij Stal de Pagter, Hoogelande, 23 juli 2022

nr.  naam deelnemer xx ringen overig
1. Nick Meijers 25 1e dagklassement, 1e prijs groep 1
2. Wesley vd Voorde 25 2e dagklassement, 1e ommekeer 20mm
3. Sjaak Janse 24  
4. Stefan de Bruine 22  
5. Simon de Pagter 22 Pollepel, 3e prijs groep 1
6. Mirjam van Hengst 21 2e prijs groep 1
7. Joery van Stee 21  
8. Joost Christiaanse  20  
9. Marcia van Dijke  18  
10. Jarno Vos 18  
11. Leo Bosgra 17 1e prijs groep 2
12. Rachelle Geschiere  17 2e versiering overige, 3e prijs groep 2
13. Jasmijn van de Voorde  17 2e prijs groep 2
14. Anouk Hillebrand  16 2e versiering trekpaarden
15. Neline van Belzen  16  
16. Dion Joosse  14 1e prijs groep 3
17. Myrthe Moeliker 14  
18. Joyce van Vliet  13  
19. Portia Dingemanse 12 1e prijs versiering overige, 3e prijs groep 3
20. Jarno van Belzen  10 2e prijs ommekeer 20mm
21. Lieke Janssen 10 pechprijs
22. Daniël van Belzen 10  
23. Joëlle van de Voorde  9  
24. Jasmijn Serier 9 2e prijs groep 3
25. Diana Fleurbaaij 6  
26. Lieke Minaard 6 debutante, 1e prijs versiering trekpaarden
27. Elise Kikkert 3 debutante 

Koudekerke, 3e Pinkster

Dagwinnaar van de afdeling Koudekerke is Wesley van de Voorde geworden met 30 vd 30. De 1e beker in de grote finale is gewonnen door Simon de Pagter, 2e beker ging naar Sjaak Janse. De 3e beker was voor Nick Meijers die tevens na een spannende kamp met Wesley van de Voorde er met de pollepel vandoor ging. De 1e beker van de 6 jongste rijders ging ook naar Nick Meijers de 2e beker was voor Anouk Hillebrand. De winnares van de kleine finale is Marjolein Brasser geworden.
De kamp op de 5e, 10e, en 15e ring is gewonnen door Wesley van de Voorde. 2e Sjaak Janse en 3e Myrthe Moeliker.
We hadden ook een debutant vandaag Dion Joosse, die netjes 11 ringen gestoken heeft super knap! 
De 1e prijs versiering overige was voor Joyce van Vliet, 2 e prijs ging naar Dion Joosse.Bij de trekpaarden ging de 1e prijs naar Jasmijn van de Voorde, 2e prijs was voor Marco van de Voorde.

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1 Wesley vd Voorde 30 Dagwinnaar, meeste volgringen, 4e beker grote finale en 1e prijs 5e, 10e 15e ring.
2 Sjaak Janse 29 2e beker grote finale, 2e prijs 5e, 10e 15e ring
3 Nick Meijers 29 pollepel, 3e beker grote finale, 1e beker 6 jongste rijders
4 Leo Bosgra 27 5e beker grote finale
5 Stefan de Bruine 26  
6 Simon de Pagter 26 1e beker grote finale
7 Anouk Hillebrand 24 6e beker grote finale, 2e beker 6 jongste rijders, 3e prijs 5e, 10e 15e ring
8 Lizzy v Tatenhove 23 7e beker grote finale
9 Neline v Belzen 20  
10 Joyce v Vliet 20 1e prijs versiering overige
11 Jasmijn vd Voorde 20 1e prijs  versiering trekpaarden
12 Myrthe Moeliker 19 3e beker 6 jongste rijders
13 Jarno v Belzen 19 3e prijs kleine finale
14 Marjolein Brasser 19 1e prijs kleine finale
15 Mirjam v Hengst 17 2e prijs kleine finale
16 Joëlle vd Voorde 16  
17 Lieke Janssen 14 6e 6 jongste rijders
18 Daniël v Belzen 13 5e 6 jongste rijders
19 Marco vd Voorde 13 2e prijs versiering trekpaarden
20 Dion Joosse 11 4e 6 jongste rijders, 2e prijs versiering overige 
21 Diana Fleurbaaij 11  
22 Jasmijn Serier 6