Afdrukken

Ringrijden Domburg, 6 augustus 2022 

nr.  naam deelnemer 30 beurten overig
1. Teun Dingemanse 30 dagkampioen, 1e ochtendbeker, 2e beker
2. Martijn Minderhoud 30 beeldje wijlen Gilles Provoost (beste Domburger)
3. Tristan de Visser 30 pollepel, versiering warmbloeds
4. Roel Willemse 30 2e ochtendbeker, 3e beker
5. Emiel Provoost 30 1e beker
6. Joost Dingemanse 29  
7. Joyce de Visser 29 4e beker
8. Nancy de Visser 28  
9. Lotte Provoost 28  
10. Ronald Geertse 26  
11. Melanie van der Meulen 23  
12. Lou Willemse 21 5e beker
13. Kimberly Kootstra 19 7e beker, versiering koudbloeds
14. Edward Dingemanse 18 6e beker
15. Michiel Provoost 16  
16. Micha Bernard 15 8e beker
17. Jasmijn Dekker 13 jeugdbeker
18. Adriaan Provoost 12  
19. Sienna Sins (debutante) 6  
20. Anoek de Kok (debutante) 6  
21. Lana Los (debutante) 5  
       
  beker 1 t/m 4= grote finale   
  beker 5 t/m 8 = kleine finale   

Demonstratie ringrijden, 23 juli 2022

nr.  naam deelnemer 30 beurten overig
1. Emiel Provoost 30 dagkampioen + pollepel
2. Lotte Provoost 29  
3. Joyce de Visser  29  
4. Tristan de Visser 29 1e beker
5. Roel Willemse 28  
6. Jasper van der Maas 28  
7. Cees Wisse 27  
8. Kay Huibregtse 27  
9. Edwin Dellebeke 24  
10. Milou de Looff 24  
11. Maartje Hoogesteger 21  
12. Hubert van der Maas 21  
13. Edward Dingemanse 20  
14. Monique Provoost 18  
       
  Koppelprijs: Tristan de Visser en Jasper van der Maas  
  Koppelprijs: Lotte Provoost en Emiel Provoost  
  Puntenkoers: Lotte Provoost  
  Mooiste combinatie ruiter en paard: Tristan de Visser  

Ringrijden Domburgse kermis, 2 juli 2022

nr.  naam deelnemer 30 beurten overig
1. Joost Dingemanse 30 dagkampioen, 
2. Teun Dingemanse 30 3e ochtendbeker
3. Tristan de Visser 30 1e beker+versiering warmbloeds
4. Ronald Geertse 29 3e beker + pollepel
5. Jordy Maljaars 29  
6. Emiel Provoost 29 1e ochtendbeker
7. Martijn Minderhoud 28 2e ochtendbeker
8. Nancy de Visser 27  
9. Joyce de Buck 27 4e beker+versiering koudbloeds
10. Kimerly Crielaard 27  
11. Bram de Visser  23  
12. Frank Provoost 22 7e beker
13. Claudia de Kraker 21 8e beker
14. Simon de Visser 20 6e beker
15. Micha Bernard 16  
16. Joyce de Visser 16 (uitgevallen na 19 beurten)
17. Bob Maranus 16 5e beker
18. Jasmijn Dekker 15  
19. Michiel Bernard 15  
20. Adriaan Provoost 13  
21. Marcel Provoost 12  
22. Maurice Bernard 9  
23. Elise Bruijn 5  
24. Kirsten de Kraker 3 (uitgevallen na 21 beurten)
       
       
  beker 1 t/m 4= grote finale    
  beker 5 t/m 8 = kleine finale