Afdrukken

Ringrijden, 27 augustus 2022

nr.  naam deelnemer 28 ringen overig
1. Roald Leendertse 28 Winnaar dagklassement,
      1e prijs A-categorie, pollepel
2. Leon Leendertse 27 3e prijs versiering trekpaarden
3. Koen Lampert 26  
4. Jordan Francke  26  
5. Maas Boogaard 26  
6. Noor Vader 25 3e prijs versiering overige
7. Arno Francke 25  
8. Robby Koets 24 2e prijs versiering trekpaarden
9. Nena Francke 24 2e prijs versiering overige
10. Anika Wisse 24  
11. Frenk Leendertse 24  
12. Milou de Looff 23 1e prijs B-categorie, 
      1e prijs versiering overige 
13. René Dingemanse 23  
14. Ronald Koets 22 Winnaar ochtendkamp, 
      1e prijs versiering trekpaarden
15. Tjerk Bosgra 20  
16. Frank Brasser 20  
17. Erik Leendertse 19  
18. Jan Kaljouw 18  
19. Levi Koets 17  
20. Rinus de Visser 17  
21. Abco de Buck 17  
22. Vera Wijkhuijs  16 1e prijs C-categorie
23. Joyce Brasser 16  
24. Rudi Brasser 16  
25. Larissa Brasser 14  
26. Arthur Borra 12  
27. Jan Borra 5 Rode lantaarn

Uitslag sjezenrijden Biggekerke op 5 augustus 2022

nr.  naam deelnemer 80 ringen overig
1. Iris en Kees de Klerk 78 1e beker, pollepel
2. Karien Dominicus en Rudi Brasser 78 2e beker
3. Laeticia en Stefano Bommeljé 77 3e beker, 1e prijs versiering
4. Larissa en Frank Brasser 75  
5. Milou de Looff en Jan Wisse 73 2e prijs versiering
6. Nena en Arno Francke 69  
7. Mirjam en Ronnie Matthijsse 69  
8. Manon Dreessen en Jan Borra 68  
9. Suzanne Jakobse en Peter Boogaard 64 rode lantaarn
       
       
  Winnaars doorschuifronde:    
  Laeticia Bommeljé en Arno Francke    

Uitslag ringrijden Biggekerke op 25 juni 2022

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Leon Leendertse 30 Winnaar dag klassement, 3e beker grote finale
2. Noor Vader 30 1e prijs kamp voor de middag, 3e prijs versiering overige
3. Roald Leendertse 29 Pollepel, 2e beker grote finale
4. Frenk Leendertse 29 2e prijs kamp voor de middag
5. Richard Dingemanse 28 5e beker grote finale
6. Jordan Francke 28 1e beker grote finale
7. Frank Brasser 27 4e beker grote finale
8. Maas Boogaard 26  
9. Tjerk Bosgra 26  
10. Erik Leendertse 25  
11. Milou de Looff  25 2e prijs versiering overige
12. Ronald Koets 24 1e prijs versiering trekpaarden
13. Marije Schreijenberg 24 1e prijs versiering overige
14. Arno Francke 23  
15. Koen Lampert 21 3e prijs kleine finale
16. Robby Koets 20 1e prijs kleine finale, 2e prijs versiering trekpaarden
17. Rudi Brasser 17 3e prijs versiering trekpaarden
18. Abco de Buck 17  
19. Levi Koets 16  
20. Maria Wisse 16 4e prijs kleine finale 
21. René Dingemanse 16 5e prijs kleine finale
22. Joyce Brasser 16 2e prijs kleine finale 
23. Larissa Brasser 14  
24. Wiebe Bosgra 14  
25. Jan Borra 10  
26. Arthur Borra  6 Debutant, rode lantaarn