Afdrukken
nr.  naam deelnemer Afdeling 30 ringen overig
1. Rick Eckhardt Gapinge 30 Zeeuws Kampioen en eerste beker
2. Joost Dingemanse Grijpskerke 30 Achtste beker
3. Stijn de Visser Zoutelande 30  
4.  Julia Crucq Nieuwland 30  
5. Levi de Witte Ritthem 30 Zevende beker
6. Leon Leendertse Biggekerke 30 Tiende beker
7. Roald Leendertse Biggekerke 30  
8. Krijn Coppoolse Gapinge 30  
9. Sebastiaan Sturm Gapinge 30  
10. Nick Meijers Koudekerke 30 Negende beker
11. Edwin Dellebeeke Ritthem 30  
12. Emiel Provoost Domburg 30  
13. Tristan de Visser Domburg 30 Vierde beker, 1ste plaats versiering overige 
14. Cor Janse Souburg 30  
15. Hubert van der Maas Zuid-Beveland 30  
16 Diederik van der Maas Zuid-Beveland 30  
17 Teun Dingemanse Grijpskerke 30 Tweede beker
18 Roel Willemse Domburg 30  
19 Martijn Minderhoud Domburg 30 Elfde beker
20 Gijs van den Broeke Gapinge 30 Derde beker
21 Lotte Pleyte Souburg 29  
22 Wesley van de Voorde Koudekerke 29  
23 Amy Crucq Nieuwland 29  
24 Irina Trujilo Ritthem 29 3e plaats versiering overige
25 Joyce de Visser Domburg 29  
26 Wilko Francke Grijpskerke 29  
27 Lotte Provoost Domburg 29  
28 Ronald Geertse Grijpskerke 29  
29 Joyce de Buck Oostkapelle 29 Vijfde beker
30 Kevin Maljaars Oostkapelle 29  
31 Bram van Boxel Gapinge 29  
32 Bennie Paauwe Gapinge 29  
33 Dennis Willeboordse Gapinge 29  
34 Simon de Pagter Koudekerke 28  
35 David van de Voorde Koudekerke 28  
36 Esmee de Conick Souburg 28  
37 Jasper van der Maas Ritthem 28 Dertiende beker, 5e plaats versiering Trekpaarden
38 Arjo Francke Grijpskerke 28  
39 Joery van Stee Zuid-Beveland 28 Veertiende beker
40 Rudy Koets Grijpskerke 28  
41 Noor Vader Biggekerke 28 Twaalfde beker, 7e plaats versiering overige
42 Antoinette Vermast Zuid-Beveland 28  
43 Richard Dingemanse Biggekerke 28  
44 Frenk Leendertse Biggekerke 28  
45 Jordan Francke Biggekerke 28  
46 Johnny Wisse Meliskerke 28  
47 Roy Paauwe Gapinge 28 7e plaats versiering Trekpaarden
48 André van Maldegem Gapinge 28 Zesde beker
49 Noa Slinger Nieuwland 27  
50 Rico Wisse Aagtekerke 27  
51 Trjirke Roelofs Aagtekerke 27  
52 Annaliza Langebeeke Zuid-Beveland 27  
53 Vera Willeboordse Zoutelande 27 6e plaats versiering overige
54 Nena Francke Biggekerke 27  
55 Bart Jobse Zoutelande 27  
56 Jan Matthijsse Meliskerke 27  
57 Sharon Crucq Nieuwland 26  
58 Milou de Looff Biggekerke 26 2e plaats versiering overige 
59 Jordy Maljaars Oostkapelle 26  
60 Moniek Corbijn Gapinge 26  
61 Arno Francke Biggekerke 26  
62 Ruben van de Broeke Gapinge 26  
63 Sjaco de Visser Souburg 25  
64 Mirjam van Hengst Koudekerke 25  
65 Cees Wisse Ritthem 25  
66 Sieger Meeuse Zuid-Beveland 25  
67 Nicky de Witte Westkapelle 25  
68 Lout Vos Zoutelande 25 4e plaats versiering overige
69 Wessel van Es Gapinge 25  
70 Nyncke Eckhardt Gapinge 25  
71 Johnny Louwerse Gapinge 25  
72 Jolien Burgs Gapinge 25  
73 Patrick Geelhoed Souburg 24  
74 Sjoerd Blaas Aagtekerke 24  
75 Peter Maranus Aagtekerke 24  
76 Gerben Cabboort Zuid-Beveland 24  
77 Héléne Louwerse Gapinge 24  
78 Jos Wisse Zoutelande 24  
79 Piet Ovaa Meliskerke 24  
80 Sabine Reijnierse Gapinge 24  
81 Richard van der Tak Koudekerke  23  
82 Anouk Hillebrand Koudekerke 23  
83 Yoram Reitsma Westkapelle 23  
84 Daphne Machielse Ritthem 23  
85 Naomi Melis Zoutelande 23  
86 Laurien van Sluijs Oostkapelle 23  
87 Annemieke Poppe Oostkapelle 23  
88 Maas Boogaard Biggekerke 23  
89 Abco de Buck Biggekerke 23  
90 Elvira Hersbach Gapinge 23 2e plaats versiering Trekpaarden
91 Marlies Bernard Nieuwland 22 6e plaats versiering Trekpaarden
92 Melanie van der Meulen Grijpskerke 22 4e plaats versiering Trekpaarden
93 Kimberley Kootstra Grijpskerke 22  
94 Anika Wisse Biggekerke 22 5e plaats versiering overige
95 Debora Meeuse Zuid-Beveland 22  
96 Rene Dingemanse Biggekerke 22  
97 Erik Leendertse Biggekerke 22  
98 Frank Brasser Biggekerke 22  
99 Lizzy van Tatenhove Koudekerke 21  
100 Angelina van der Maas Ritthem 21 1ste plaats versiering Trekpaarden
101 Edward Dingemanse Grijpskerke 21  
102 Kay Huibregtse Westkapelle 21  
103 Dewi Jagesar  Middelburg 21  
104 Rudi Brasser Middelburg 21  
105 Jante de Visser Grijpskerke 20  
106 Wilbert Koole Gapinge 20  
107 Michel Paauwe Koudekerke 19  
108 Jan Wisse Ritthem 19 3e plaats versiering Trekpaarden
109 Joost Christiaansen Koudekerke 18  
110 Ashley de Gast Arnemuiden 18  
111 Janita Verhage Grijpskerke 18  
112 Kim Houterman  Gapinge 18  
113 Simon van de Broeke Gapinge 18  
114 Diana Fleurbaay Koudekerke 17  
115 Rachelle Geschiere Koudekerke 15  
116 Lariassa Brasser Biggekerke 15  
117 Jasmijn Serier Koudekerke 14  
118 Pieter Boogaard Meliskerke 14  
119 Janette Poppe Oostkapelle 13  
120 Liza Janse Zoutelande 13  
121 Hailey François Souburg 12  
122 Jolanda van de Woestijne Aagtekerke 12  
123 Yara de Looff Middelburg 9  
124 Janna Roelse Souburg 7  
125 Danja de Kam Zoutelande 7  
126 Chrystal de Looff Middelburg 7  
127 Sterre Gutierrez Middelburg 7  
128 Clarinda Francke Grijpskerke 6