Uitslag na 30 beurten Klassementswedstrijd 5 augustus:

Nr.  Naam  30 beurten  
1. Tristan de Visser 30 dagklassement, 1e ochtendbeker,  4e beker + 1e prijs versiering overige rassen 
2. Wiebe Provoost 30 12 jarige debutant + 7e beker + jeugdbeker
3. Coen Minderhoud 30 1e beker
4. Emiel Provoost 30 2e ochtendbeker+  6e beker
5. Roel Willemse 29 pollepel
6. Sander Willemse 29 5e beker
7. Martijn Minderhoud 29 3e beker
8. Niels Joziasse 28  
9. Lotte Provoost 28 2e beker
10. Denise Klap 28  
11. Bram de Visser 27  
12. Joyce de Visser 25  
13. Melanie van der Meule 25 1e prijs versiering koudbloeds
14. Lou Willemse 22  
15. Frank Passenier 22 8e beker
16. Wilco van Eijzeren 21  
17. Simon de Visser 18  
18. Michiel Provoost 16  
19. Rowy Provoost 15  
20. Adriaan Provoost 12  
21. Floor van Bruinesse 11  
22. Ko Jan Provoost 7  

Uitslag na 30 beurten Demonstratie 22 juli:

1. Emiel Provoost 30

Dagklassement, 1e beker, 

Winnaar grote en kleine puntenkoers + pollepel

2. Tristan de Visser 30

Winnaar ommekeer 20 mm.

Mooiste combinatie ruiter-paard

3. Bram de Visser 30  
4. Freddy Blaas 29  
5. Roel Willemse 29  
6. Niels Joziasse 29  
7. Martijn Minderhoud 28  
8. Jan Willem Poppe 27  
9. Frank Passenier 26  
10. Peter Maranus 25  
11. Lotte Provoost 25  
12. Petra Coppoolse 24  
13. Melanie van der Meule 23  
14. Simon de Visser 17  
15. Annemieke Poppe 22  
16. Leon Hillebrand 11  
17. Marinka Minderhoud 8  

 

 Uitslag na 30 beurten Domburgse Kermis:

1. Emiel Provoost 30 dagklassement, 1e beker,
1e ochtendbeker,
winnaar puntenkoers en pollepel
2. Martijn Minderhoud 30 3e beker, 3e ochtendbeker
3. Tristan de Visser 29 2e beker, 2e ochtendbeker +
winnaar versiering warmbloeds
4. Joyce de Visser 25 8e beker
5. Niels Joziasse 24 4e beker
6. Marcel Provoost 23 7e beker
7. Frank Passenier 22 6e beker
8. Lotte Provoost 22 5e beker
9. Bram de Visser 19  
10. Simon de Visser 19  
11. Michiel Provoost 16  
12. Frank Provoost 16  
13. Melanie van der Meulen 15 winnaar versiering koudbloeds
14. Adriaan Provoost 14  
15. Rowy Provoost 14  
16. Michiel Bernard 13  
17. Claudia de Kraker 12  
18. Ko Jan Provoost 10  
19. Floor van Bruinesse 9 aanmoedigingsprijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AANKONDIGING

---------------------------------------

Demonstratie

Sjezenrijden

9 september

Kapelle

--------------------------------------

ZK Sjezenrijden 

16 september

Westkapelle

---------------------------------------

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.