Uitslag 3 augustus Boerengoed 22 beurten:

nr. Naam Aant. Ringen    Bekers/prijzen
1. Lout Vos 18 Dagkampioen/1e beker
2. Johnny Wisse 18 2e beker/ Meeste volgringen/2e Puntenkoers
3. Stijn de Visser 17 3e beker
  Jos Wisse  17  
4. Ranni Wisse 16  
5. Jan Matthijsse 14  
  Gert-Jan Louws 14  
  Naomi Melis 14  
6. Marco Janse 13  
7. Marjon Duvekot 12 Pollepel
  Job Wisse 12  
  Adrie de Visser 12  
8. Dennis Ravensbergen 11  
  Adrie Boogaard 11  
9. Bart Jobse 10  
  Ramon Jobse 10  
  Vera Willeboordse 10  
  Daniëlle Clarisse 10  
  Michèle Koch 10  
  Jorim Duvekot 10 3e Puntenkoers
10. Ilona Janse 9 1e Puntenkoers
  Selina Duvekot 9  
  Chris Provoost 9  
  Patricia Koppejan 9  
11. Edwin Maljaars 8  
  Willem-Jan Roelse 8  
  Liza Janse 8  
  Amber Janse 8  
12. Adriaan Moerman 6  
  Jos Duvekot 6  
  Adrian Oreel 6  
  Lisa de Waele 6  
13. Judith Ovaa 5  
14. Floor Brasser 3  

 

Uitslag Sjezenwedstrijd Zoutelande 78 ringen 26 juli:

nr. namen aant. Ringen bekers 
1. Paul v/d Broeke en Michèle Koch 77 1e beker 
2. Marco den Boer en Conny den Boer 76 2e beker
3. Marten Hoogesteger en Maartje Braam 71 3e beker
4. Robbie Wijkhuijs en Judith Meliefste 67  
5. Arno Francke en Nena Francke 65  
6. Adriaan Moerman en Suzanne van Baalen 63 Winnaar Puntenkoers
7. Ad Janse en Lotte van Helden 61  
8. Peter Boogaard en Anne Vader 59  
9. Peter Maranus en Patricia Koppejan 57  
10. Marco Janse en Rosanne v/d Giessen 55  
11. Jos Wisse en Mirella Mesie 50  
12. Liza Janse en Machteld van Aert 44  
13. Ramon Jobse en Lenie Jobse 41  
14. Bart Jobse en Judith Jobse 39 Rode Lantaarn

Uitslag Klassementswedstrijd Zoutelande 30 beurten: 

       
1. Stijn de Visser 28 Persoonlijk kampioen/ 1e Beker/ Pollepel
2. Johnny Wisse 28

Reserve kampioen /1e Gastenbeker (eigendom)

Meeste Volgringen

3. Michèle Koch 27 3e Beker / 2e Versieringsprijs Koudbloeden
4. Ranni Wisse 26  
5. Marjon Duvekot 25 3e Aanmoedigingsprijs Jeugd
6. Lout Vos 24 4e Beker / 2e Versieringsprijs Overigen
7. Vera Willeboordse 23 6e Beker
8. Bart Jobse 23 2e Beker / 3e Versieringsprijs Koudbloeden
9. Job Wisse 22  
10. Adrie de Visser 22  
11. Nanda Hendrikse 21  
12. Ramon Jobse 21 5e Beker
13. Jan Matthijsse 21  
14. Naomi Melis 20 2e Aanmoedigingsprijs Jeugd
15. Martine Mesie 20

2e Jeugdbeker

1e Aanmoed. Prijs Versiering

16. Patricia Koppejan 19  
17. Chris Provoost 18  
18. Ad Janse 18  
19. Kees Janse 17  
20. Gert-Jan Louws 17  
21. Melissa Mesie 17  
22. Piet Ovaa 17  
23. Marleen Franse 16 7e Beker / 1e Versieringsprijs Koudbloeden
24. Edwin Maljaars 16  
25. Daniëlle Clarisse 15 1e Versieringsprijs Overigen
26. Amy Wisse 15 1e Jeugdbeker
27. Lilian Mesie 15

1e Aanmoedigingsprijs Jeugd

3e Versieringsprijs Overigen

28. Fleur Wisse 14  
29. Dennis Ravensbergen 14  
30. Lisa de Waele 14 2e Aanmoed.prijs Versiering
31. Adrie Boogaard 14  
32. Floor Brasser 13  
33. Niels Janse 12  
34. Wim Duvekot 12  
35. Martijn v/d Zwan 11  
36. Adrian Oreel 11  
37. Anne Vader 10  
38. Henk de Kam 10  
39. Kees van Sluijs 10  
40. Jos Duvekot 9  
41. Ad Francke 9  

 

  Koppelwedstrijd  60 b.  30 b.  17 juni 
         
nr. Naam ringen p.k ringen p.p bekers/versiering
1. Piet Ovaa 44 23 1e beker koppel
  Anouk Lampert   21 1e beker koppel
2. Marjon Duvekot  43 27 2e beker koppel
  Daniëlle Clarisse   16 2e prijs versiering overigen, 2e beker koppel
3. Ranni Wisse 42 27 3e beker koppel
  Floor Brasser   15 3e beker koppel 
4. Martine Mesie 42 23 Pollepel
  Bart Jobse   19 Pollepel
5. Patricia Koppejan 40 22  
  Dennis Ravensbergen   18  
6. Ad Janse 36 19  
  Melissa Mesie   17 1e prijs versiering overigen
7. Vera Willeboordse 35 24 3e prijs versiering overigen
  Martijn v/d Zwan   11  
8. Michèle Koch 34 22 2e Beker / 2e prijs versiering koudbloeden
  Lisa de Waele   12  
9. Stijn de Visser 34 30 1e Beker/Meeste Volgringen/1e Aanmoedigingsprijs 
  Amber Janse   4  
10. Naomi Melis 34 24  
  Edwin Maljaars   10  
11. Lout Vos  32 25  
  Amy Wisse   7  
12. Marco Janse 31 23 3e Beker / 1e prijs versiering koudbloeden
  Fleur Wisse   8  
13. Ilona Janse 31 21 3e prijs versiering koudbloeden
  Kees van Sluijs   10  
14. Jan Matthijsse 30 20  
  Angelina Boogaard   10  
15. Johnny Wisse 29 20  
  Lilian Mesie   9 1e aanmoedigingsprijs versiering
16. Marleen Franse 29 19  
  Niels Janse   10  
17. Anne Vader 24 12  
  Adrian Oreel   12  
18 Peter Boogaard 18 12  
  Inge Wisse   6  

 

 

 

 

 

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.