Naam afdeling:  Westkapelle  
Zaterdag 24 augustus
nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1 Koen Minderhoud 30 Dagwinnaar, 3e beker
2 Jan Willem Minderhoud 27 7e beker
3 Nicky de Witte 26  
4 Kay Huijbregtse 26 1e beker
5 Yorick Faasse 25 4e beker
6 Marcia Minderhoud 25 Pollepel
7 Yoram Reitsma 25 1e jeugdbeker
8 Kees Minderhoud 25 2e beker
9 Pascal de Witte 24  
10 Patty Brouwer 24 8e beker, damesbeker
11 Ramona Roelse 24  
12 Adri Roelse 23 3e versiering koudbloed
13 Marten Hoogesteger 23 2e versiering koudbloed
14 Jasper Houmes 23 5e beker
15 Cecilia Dingemanse 23 6e beker
16 Mirte Gabrielse 23 2e jeugdbeker
17 Maartje Hoogesteger 21 Winnaar kleine finale
18 Daphne Cijsouw 20  
19 Sophie Schroevers 20  
20 Roxanne Kloosterman  20 2e kleine finale, 2e versiering overig
21 Johan de Witte 19  
22 Jolijn Roelse 19  
23 Fienke Reitsma 18  
24 Luna Dingemanse 16 3e versiering overig
25 Johan Dingemanse 15  
26 Kim de Witte 11  
27 Sophie Stoutjesdijk 11 1e versiering overig
28 Erik Minderhoud 11  
29 Charlotte Stoutjesdijk 11  
30 Laurina Dominicus 10 1e versiering koudbloed
31 Krijn Faasse 7  
32 Mariska de Leeuw 4  

 

Naam afdeling: Westkapelle Sjezen    
  7-aug    
nr.  naam deelnemer 80 overig
1 Patty Brouwer en Christiaan Dekker 77 1e beker, winnaar rond kleine ringen
2 Julia Crucq en Rick Eckhardt 76 2e beker
3 Marleen de Bruyn en Jan Hendrikse 75 3e beker, 2e prijs versiering
4 Maartje Hoogesteger en Joeri v Moolenbroek 75  
5 Ramona Roelse en Cor Janse 73  
6 Elise en Dennis Willeboordse 73  
7 Marcia en Kees Minderhoud 70 1e prijs versiering, publieksprijs
8 Amy en Sharon Cruq 70 3e prijs versiering
9 Erika Toutenhoofd en Jasper Houmes 68  
10 Cecilia Dingemanse en Marco Janse 68  
11 Laurina Dominicus en Kevin Paauwe 66  
12 Lotte Provoost en Peter Maranus 61  
13 Esmay Roelse en Bram v Boxel 58 winnaar boerenronde
14 Henriette van Moolenbroek en Ad Janse 54  
15 Martine en Jan-Willem Minderhoud 49  

 

Uitslag jubileumkoppelwedstrijd 24 juli 
Nr. Deelnemer       totaal overig  
1 Yoram Reitsma 26 Roxanne Kloosterman 19 45 1e beker  
2 Adri Roelse 22 Jasper Houmes/Bram v Boxtel 23 45 3e beker  
3 Marcia Minderhoud 24 Mirte Gabrielse 20 44 2e beker  
4 Maartje Hoogesteger 20 Luna Dingemanse 17 37    
5 Ramona Roelse 23 Sophie Stoutjesdijk 11 34    
6 Kees Minderhoud 16 Charlotte Stoutjesdijk 15 31    
7 Marten Hoogesteger 22 Erik Minderhoud 9 31    
8 Nicky de Witte 23 Laurina Dominicus 6 29    
9 Mariska de Leeuw 6 Patty Brouwer 18 24 pollepel  

 

Naam afdeling:  Westkapelle (WES)  
 
       
nr.  naam deelnemer 25 ringen overig
1 Tristan de Visser 25 dagwinnaar, 4e beker
2 Emiel Provoost 25 1e beker, pollepel
3 Roel Willemse 25  
4 Andre van Maldegem 25  
5 Krijn Coppoolse 25 3e beker
6 Jasper van der Maas 25  
7 Ronald Geertse  24 6e beker
8 Janette Poppe 24  
9 Johnny Wisse 24 5e beker
10 Simon de Pagter 24  
11 Lotte Provoost 24 2e beker
12 Koen Minderhoud  24  
13 Sjaak Janse 23  
14 Jan-Willem Poppe 23  
15 Cees Wisse 23  
16 Cor Janse  22  
17 Richard Jacobs 22  
18 Kees Minderhoud 22  
19 Annemieke Poppe 21  
20 Nicky de Witte 21  
21 Laurien van Sluijs 21  
22 Richard van der Tak 21  
23 Paul van den Broeke 21  
24 Rico Wisse 21  
25 Jan Willem Minderhoud 20  
26 Sjoerd Blaas  20  
27 Peter de Vos 20  
28 Yoram Reitsma 20  
29 Diny Krijger 19  
30 Pascal de Witte 19  
31 Jan Matthijsse 18  
32 Elly Simonse 18  
33 Marten Hoogesteger 18  
34 Adri Roelse  18  
35 Edward Dingemanse 17  
36 Ko Blaas 17  
37 Rene Dingemanse 16  
38 Ad Janse 16  
39 Robert Brouwer 16  
40 Natasja Simpelaar 15  
41 Lia Dekker 15  
42 Jasper Houmes 13  
43 Ramona Roelse 12  
44 Jolanda v/d Woestijne 9  
45 Krijn Faasse 7  


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2019  

                                                                                                                                 =========================

 

 11 december

Ringrijden op het IJs

Markt in Middelburg