Uitslag ringrijden 9 september:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Cor Janse 28 winnaar dagklassement, 1e beker
2. Edwin Dellebeke 26 3e beker gastrijders
3. Wesley van de Voorde 26 1e beker gastrijders
4. Lotte Pleyte 24 5e beker en winnaar Jo-ring
5. Sjaco de Visser 24 3e beker
6. Nick Meijers 23  
7. Roos Leer 21  
8. Michel Paauwe 20  
9. Richard van der Tak 20 2e beker gastrijders
10. Mirjam van Hengst 19  
11. Neline van Belzen 19  
12. Lizzy van Tatenhove 18  
13. Ciska Rijnhart 17  
14. Saskia Hartevelt 17 2e beker, damesbeker, pollepel
15. Jolanda Pladdet 16 4e beker
16. Jan Kaljouw  16  
17. Esmee de Coninck 16 versiering overige paarden
18. Natasja Vos 15  
19.  John Bart Louwerse 14  
20. Jasmijn Serier 12  
21. Sandra Kesteloo 10  
22. Kim Castel 10  
23. Conny den Boer 9 versiering trekpaarden
23. Michelle de Jonge 7  

 

Uitslag 3e pinksterwedstrijd 6 juni:

Nr.  Naam deelnemer 18 beurten  
1. Cor Janse 18  
2. Sjaco de Visser 16  
3. Jolanda Pladdet 13  
4. Angelina Cevaal 13  
5. Saskia Hartevelt 11  
6. Rene Dingemanse 11  
7. Ciska Rijnhart 9  
8. Kimberly de Visser 9  
9. Irina Trujillo 9 1e prijs versiering trekpaarden
10. Mirella Cevaal 8  
11. Conny de Boer 7  
12. Lotte Pleyte 7 1e prijs versiering overige
13. Kim Castel 7  
14. Esmee de Coninck 7  
15. Marco den Boer 6  
16. Natasja Vos 4  
17. Michelle de Jonge 4  
18. Jessie Hamelijnck 2  
19. Naomi Koelhuis 0 uitgevallen 's ochtends

 

Ritthem samen met afdeling Souburg 13 mei 2017:

1. Cor Janse 30 Dagwinnaar, 1e beker 
2. Cees Wisse 29 4e beker
3. Linda Minderhoud 28  
4. Leo de Visser 28  
5. Levi de Witte 26 Pollepel, winnaar beurt op 26 mm
6. Laeticia den Boer 25 2e beker
7. Mirella Cevaal 24 1e prijs versiering overige 
8. Daphne Machielse 24 Jeugd beker, 2e prijs versiering overige 
9. Lotte Pleyte 23  
10. Angelina Cevaal 23 3e prijs versiering trekpaarden
11. Edwin Dellebeke 22 3e beker
12. Ciska Rijnhart 21 Winnaar dames beurt op 26 mm
13. irina Trujillo 20 1e prijs versiering trekpaarden
14. Robert Brouwer 18  
15. Nina van ´t Westende 16  
16. Jan Wisse 15  
17. Hans Vos 14 2e prijs versiering trekpaarden
18. Tony de Dreu 14  
19. Koos Zijl 12  
20. Jiske Dellebeke 12  
21. Conny den Boer  11  
22. Patrick Geelhoed  11  
23. Kimberly de Visser 9  
24. Lianne Koppejan 7  
25. Arjen Koppejan 7  
26. Kim Castel  5 3e prijs versiering overige 

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.