Ritthem  
  12-aug-18    
       
nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Jasper van der Maas 29 Dagwinnaar, 5e beker, Medaille 1e categorie, Winnaar jubileumring 
2. Linda Minderhoud  28 3e beker, Damesprijs, Pollepel
3. Edwin Dellebeke 28 2e beker
4. Levi de Witte 28 1e beker
5. Daphne Machielse  26 Jeugdbeker, 2e prijs versiering Overige
6. Laeticia den Boer  25 4e beker, medaille 2e categorie 
7. Robert Brouwer 25  
8. Irina Trujillo 25 6e beker, 2e prijs versiering trekpaarden
9. Angelina Cevaal 25 1e prijs versiering trekpaarden
10. Cees Wisse 23  
11. Jeroen Dieleman 22 8e beker 
12. Martin Brouwer  21  
13. Conny de Boer  20 medaille 3e catogorie, 3e prijs versiering trekpaarden 
14. John de Pagter  20  
15. Mirella Cevaal 20 Winaar jubileumring dames, 1e prijs versiering Overige 
16. Ronny Stroo 19 Winnaar Tulband 
17. Marco de Boer  18 7e beker 
18. Kimberly de Visser 18  
19. Ciska Rijnhart  18  
20. Leo de Visser 18  
21. Nina van 't Westende 17 3e versiering overige 
22. Digeman de Visser 16  
23. Tony de Dreu  15  
24. Jan Wisse 15  
25. Koos Zijl 14  
26. Erica Wisse 12  
27. Francis Wisse 6  
28. Arjan Koppejan 4 Rode Lantaarn 

 

       
   Ritthem jubileumwedstrijd 95 jaar koppelwedstrijd    
       
nr.  naam deelnemer 30 overig
1. Jasper van der Maas 30 individueel dagwinnaar, 1e koppelprijs, pollepel
2. Jan Wisse 17 1e koppelprijs, pollepel
       
3 Mirella Cevaal 19 2e koppelprijs, 3e versiering overige
4 Martin Brouwer 25 2e koppelprijs
       
5 Laeticia den Boer 21 3e koppelprijs, Winnaar puntenkoers 20 mm koppel
6 Ciska Rijnhart 22 3e koppelprijs, Winnaar puntenkoers 20 mm koppel
       
7 Tony de Dreu 17 1e prijs versiering Trekpaarden
8 Angelina Cevaal 26 2e prijs versiering Trekpaarden
       
9 Edwin Dellebeke 27  
10 Francis Wisse 13  
       
11 Irina Trujillo  21  
12 Marco den Boer 19  
       
13 Linda Minderhoud 23  
14 Koos Zijl  16  
       
15 Levi de Witte 28 Winnaar 95 ring 
16 Erica Wisse 9  
       
17 Robert Brouwer 22  
18 Ronnie Stroo 15  
       
19 Conny den Boer 18 3e prijs versiering Trekpaarden 
20 Mallory Riemeijer 17  
       
21 Nina van ´t Westende 13 1e prijs versiering Overige 
22 Daphne Machielse 22 2e prijs versiering Overige 

 

Sjezenwedstrijd 17 juni:

1. Irina Trujillo 63 1e beker
  Koos Zijl     
2. Daphne Machielse 61 2e beker
  Levi de Witte    
3. Lianna Brouwer 61 3e beker
  Leo de Visser    
4. Ramona Roelse 60 4e beker
  Cor Janse    
5. Angelina Cevaal 60 1e prijs mooiste combinatie, prijs best geklede paar 
  Arie van der Maas    
6. Conny den Boer  58 3e prijs mooiste combinatie 
  Marco den Boer     
7. Marleen de Bruijn 58  
  Jan Hendrikse     
8. Mirella Cevaal 57 2e prijs mooiste combinatie
  Tony de Dreu    
9. Rianne Wisse 44  
  Jan Wisse    
10. Leonie Brouwer 43 Uitgevallen na 16 beurten 
  Robert Brouwer     
11. Joyce Vermeu 37  
  Jasper van der Maas    

 

Dorpswedstrijd 12 mei:

nr. 

naam deelnemer 30 ringen overig
1. Levi de Witte  30 1e beker, Dagklassement 
2. Cor Janse  30 2e beker, Pollepel
3. Jasper van der Maas 28  
4. Lotte Pleyte  28 Jeugbeker, 3e prijs versiering overige 
5. Irina Trujilo 27 3e beker, 2e prijs versiering Trekpaarden 
6. Angelina Cevaal 27 4e beker, 1e prijs versiering Trekpaarden
7. Edwin Dellebeke 27  
8. Cees Wisse 24 Winnaar puntenkoers heren 
9. Linda Minderhoud 23  
10. Mirella Cevaal 21 1e prijs versiering overige 
11. Laeticia den Boer  20 3e prijs versiering Trekaarden 
12. Daphne Machielse 19  
13. Nina van 't Westende  19 2e prijs versiering overige 
14. Ciska Rijnhart 18 Winaar puntenkoers dames 
15. Marco den Boer 16  
16. Leo de Visser 16  
17. Tony de Dreu 16  
18. Conny den Boer 15  
19. Jan Wisse 14  
20. Joke Wisse 13  
21. Patrick Geelhoed 11  
22. Kimberly de Visser 11  


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2018  

                                                                                                                                 =========================