Dorpswedstrijd 12 augustus:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Cees Wisse 29 Dagwinaar, 3e beker
2. Edwin Dellebeke 28 5e beker 
3. Levi de Witte 28 2e beker, meeste volgringen, pollepel, jeugdbeker, Medaille 2e categorie  
4. Irina Trujillo 27 6e beker, Damesprijs 
5. Linda Minderhoud 26  
6 Daphne Machielse 25 3e prijs versiering overige, 7e beker 
7 Laeticia den Boer 25 1e beker 
8 Angelina Cevaal 24 4e beker, 1e prijs versiering Trekaarden, Medaille 1e categorie  
9 Robert Brouwer 23 8e beker 
10 Mirella Cevaal 22 2e prijs versiering overige 
11 Leo de Visser 21  
12 John de Pagter 20 Winnaar Tulband
13 Tony de Dreu  20  
14 Jan Wisse 19 Medaille 3e categorie 
15 Conny den Boer  18 3e prijs versiering Trekpaard 
16 Marco den Boer 17  
17 Nina van 't Westende 17 1e prijs versiering 'overige'
18 Martin Brouwer  16  
19 Jiske Dellebeke 15  
20 Koos Zijl 14  
21 Erica Wisse  14  
22 Kimberly de Visser  11  
23 Arjen Koppejan 4 Winnaar rode lantaarn 

Uitslag Campingwedstrijd Karnemelksehoek:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Julia Crucq 30 6e beker
2. Jasper van der Maas 29 4e beker, 3e prijs versiering Trekpaarden 
3. Levi de Witte 29 Herenprijs kamp op 26/20 mm 
4. Irina Trujillo 28 5e beker, 2e prijs versiering Trekpaarden 
5. Diederik van der Maas 27 1e beker
6. Angelina Cevaal 27 1e prijs versiering trekpaarden 
7. Antoinette Vermast  26  
8. Cees Wisse 26 3e beker, pollepel
9. Leaticia den Boer 25  
10. Bart-jan Volmer  25  
11. Annaliza Langebeeke 24 2e beker, 2e prijs versiering overige 
12. Mirella Cevaal  24 1e prijs versiering overige 
13. Amy Crucq 24  
14. Edwin Dellebeke 23  
15. Martin Brouwer  23  
16. Daphne Machielse  23 Damesprijs kamp op 26/20 MM
17. Leo Wabeke 23  
18. Christianne Jansen 22  
19. Erica Wisse  20  
20. Michael van der Schoor  20  
21. Noa Slinger  20  
22. Robert Brouwer  18  
23. Tony de Dreu  17  
24. Pier Tramper  17  
25. Peter de Vos  17  
26. Nina van 't Westende  16 3e prijs versiering Overige 
27. Conny den Boer  14  
28. Ciska Rijnhart  14  
29. Jan Wisse  12  
30. Jiske Dellebeke 9  

 

Uitslag Sjezenrijden Ritthem 17 juni     
       
nr.  naam deelnemer 75 ringen overig
1. Koos Zijl en Irina Trujillo  75 1e beker 
  Irina Trujillo     
2. Adrie Buijs en  74 2e beker
  Linda Minderhoud     
3. Jan Wisse en 73 3e beker
  Leaticia den Boer     
4. Levi de Witte en 73 4e beker 
  Daphne Machielse   Winnaar Boerenronde 
5. Marco en 71 2e prijs Mooiste geheel
  Conny den Boer    
6. Johan en  70 1e prijs Mooiste geheel
  Angelina Cevaal   prijs Mooiste klederdracht
7. Leo de Visser en 70 3e prijs Mooiste geheel
  Lianna Brouwer    Winnaar kamp 14 mm
8.  Robert en  63  
  Leonie Brouwer    

 

Ritthem samen met afdeling Souburg 13 mei 2017:

1. Cor Janse 30 Dagwinnaar, 1e beker 
2. Cees Wisse 29 4e beker
3. Linda Minderhoud 28  
4. Leo de Visser 28  
5. Levi de Witte 26 Pollepel, winnaar beurt op 26 mm
6. Laeticia den Boer 25 2e beker
7. Mirella Cevaal 24 1e prijs versiering overige 
8. Daphne Machielse 24 Jeugd beker, 2e prijs versiering overige 
9. Lotte Pleyte 23  
10. Angelina Cevaal 23 3e prijs versiering trekpaarden
11. Edwin Dellebeke 22 3e beker
12. Ciska Rijnhart 21 Winnaar dames beurt op 26 mm
13. irina Trujillo 20 1e prijs versiering trekpaarden
14. Robert Brouwer 18  
15. Nina van ´t Westende 16  
16. Jan Wisse 15  
17. Hans Vos 14 2e prijs versiering trekpaarden
18. Tony de Dreu 14  
19. Koos Zijl 12  
20. Jiske Dellebeke 12  
21. Conny den Boer  11  
22. Patrick Geelhoed  11  
23. Kimberly de Visser 9  
24. Lianne Koppejan 7  
25. Arjen Koppejan 7  
26. Kim Castel  5 3e prijs versiering overige 

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.