3e Pinksteren uitslag:

nr.  naam deelnemer  ringen overig
1 Quinto Francke 29 1e beker, 2e prijs pollepel, 2e prijs Jeugdbeker, 1e prijs volgringen ongehuwd.
2 Joyce Jobse 28 10e beker, 2e prijs volgringen ongehuwd.
3 Kimberly Kodde 27 3e beker, 2e prijs versiering warmbloedpaarden, 3e prijs taarten ongehuwd, 3e prijs volgringen ongehuwd.
4 Nancy de Visser 27 4e beker, 1e prijs versiering warmbloedpaarden
5 Joyce de Buck 26  
6 Kim Stroo 26 6e beker, 1e prijs pollepel, 1e prijs taarten gehuwd, 1e prijs volgringen gehuwd.
7 Rianne Lous 25 8e beker
8 Kevin Maljaars 25  
9 Danisha Maljaars 24  
10 Laurien van Sluijs 24 2e beker, 2e prijs versiering koudbloedpaarden
11 Quinty de Kam 24 3e prijs versiering koudbloedpaarden
12 Kim Joziasse 23 4e prijs versiering warmbloedpaarden
13 Vera Hazelaar 23 1e prijs Damesbeker, 3e prijs pollepel, 3e prijs Jeugdbeker, 2e prijs taarten ongehuwd
14 Annemieke Poppe 23  
15 Janette Poppe 23  
16 Jan-Willem Poppe 22 3e prijs taarten gehuwd
17 Karel Geldof 22 9e beker, 3e prijs volgringen gehuwd
18 Isabel de Nood 21 1e prijs taarten ongehuwd
19 Ricardo de Visser 21 5e beker
20 Gert van Dam 20 2e prijs taarten gehuwd, 2e prijs volgringen gehuwd
21 Kirstel van Sluijs 20 1e prijs Jeugdbeker
22 Danny Poppe 20 7e beker
23 Simon de Visser 18  
24 Leviena Remijn 17 2e prijs Damesbeker
25 Ko Francke 17  
26 Sanne Wattel 17 3e prijs versiering warmbloedpaarden, 3e prijs Damesbeker
27 Linda Blaas 17  
28 Dominique de Voogd 17  
29 Marvin de Visser 17  
30 Janneke Jacobse 17  
31 Mirre Brouwer 16  
32 Daniëlle van Daatselaar 16 5e prijs versiering warmbloedpaarden
33 Daisy Poppe 16  
34 Wim Poppe 16 1e prijs versiering koudbloedpaarden
35 Iris Joziasse 15  
36 Peter de Visser 14  
37 Annemarie Geldof 14 4e prijs versiering koudbloedpaarden
38 Naomi Koole 13  
39 Sonja Poppe 13  
40 Anja Francke 13 5e prijs versiering koudbloedpaarden
41 Emiel Wondergem 12  
42 Esmee de Visser 10 debutant
43 Roos Blaas 6 debutant
44 José de Buck 5  
45 Irené Janse 1 debutant, uitgevalle

 

 

 

  31 mei camping In de Bongerd ism afd. Gapinge
    na 18 beurten  
nr.  naam deelnemer  ringen overig
1 Rick Eckhardt 18 Dagwinnaar
2 Sebastiaan Sturm 18 Pollepel en 1e beker grote finale
3 Bram van Boxel 18  
4 Krijn Coppoolse 18  
5 Dennis Willeboordse 18 3e beker grote finale
6 Gijs van de Broeke 17  
7 André van Maldegem 16  
8 Moniek Corbijn 16  
9 Quinto Francke 16  
10 Danisha Maljaars 16 2e beker grote finale
11 Keven Maljaars 16  
12 Roy Paauwe 16  
13 Joyce de Buck 16  
14 Janette Poppe 16  
15 Joyce Jobse 15  
16 Annemieke Poppe 15  
17 Nancy de Visser 15  
18 Elise Willeboordse 14 1e beker kleine finale
19 Sabine Reijnierse 13  
20 Isabel de Nood 13  
21 Danny Poppe 12  
22 Laurien van Sluijs 12  
23 Jan-Willen Poppe 12 2e beker kleine finale
24 Jordy Maljaars 11  
25 Johnny Louwerse 11 3e beker kleine finale
26 Kim Reijnierse 11  
27 Annemarie Geldof 11  
28 Karel Geldof 10  
29 Daisy Poppe 10  
30 Wessel van Es 10  
31 Stijn Coppoolse 9  
32 Janneke Jacobse 9  
33 Anoek Langebeeke 8  
34 Shanice Louwerse 6 debutant
35 Jordy Reijnierse 6 debutant
36 José de Buck 3  


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2019  

                                                                                                                                 =========================

 

26 juni 

Demonstratie Vlissingen

Ter Reede