Uitslag Camping Ons Buiten:

         
   15 beurten          
1 Nancy de Visser   14 winnares na steken 20mm
2 Kim Boone   14      
3 Cora Dekker   13      
4 Quinto Francke   12      
5 Isabel de Nood   11      
6 Mirre Brouwer   10      
7 Danisha Maljaars   9      
  Kim Joziasse   9      
9 Jan-Willem Poppe   8      
  Sanne Wattel   8      
11 Karel Geldof   7      
  Annemarie Geldof   7      
  Levina Francke   7      
  Daisy Poppe   7      
  Vera Hazelaar   7 winnares van de puntenkoers
16 Kristel van Sluijs   6      
17 Laurien van Sluijs   5      

 

  Sjezenrijden Oostkapelle 1 aug. 60    
             
1 Kim Boone en Marcel Raats 60   winnaar van de puntenkoers
  Annemieke Poppe en Wim Geldof 60        
3 Rianne en Simon Lous 59        
4 Cora Dekker en Peter Boogaard 57        
5 Danisha Maljaars en Marvin de Visser 55        
  Paola vd Velde  Ricardo de Visser 55        
7 Ilona Buteijn en Wim Maljers 54        
  Yvonne Verton en Jan Geldof 54        
9 Linda en Sjoerd Blaas 51        
10 Iris Joziasse en Lou Louws 49        
  Quinty de Kam en Kevin Maljaars 49   winnaar van de boerenronde
12 Leonie Adema en Johan van de Broeke 43        

Uitslag de Pekelinge:

    totaal
    22 beurten
1 Quinto Francke 21
2 Joyce de Buck 20
3 Laurien van Sluijs 19
4 Kevin Maljaars 18
  Kristel van Sluijs 18
  Isabel de Nood 18
7 Ricardo de Visser 17
  Annemarie Geldof 17
9 Daisy Poppe 16
   Jordy Maljaars 16
  Danisha Maljaars 16
12 Janette Poppe 15
  Kim Joziasse 15
  Marvin de Visser 15
  Mirre Brouwer 15
16 Cora Dekker 12
17 Vera Hazelaar 11
18 Sanne Wattel 5
19 Naomi Koole 5

 

Uitslag Weltevreden:

    aantal ringen (totaal 21 beurten gereden)
1 Nancy de Visser 19      
2 KimBoone 19      
3 Joyce Jobse 19      
  Annemieke Poppe 19      
5 Quito Francke 18      
6 Karel Geldof 17      
  Cora Dekker 17      
8 Linda Blaas 16      
9 Joyce de Buck 15      
  Jordy Maljaars 15      
  Ricardo de Visser 15      
12 Laurien van Sluijs 14      
13 Ilona Buteijn 13      
  Levina Francke 13      
  Gert van Dam 13      
  Marvin de Visser 13      
17 Annemarie Geldof 12      
18 Wim Poppe 10      
19 Daisy Poppe 9      
  Iris Joziasse 9      
21 José de Buck 5 (uitgevallen na 16e beurt)

 

3e Pinksteren:

  Na 30 beurten    
nr.  naam deelnemer  ringen overig
1 Joyce Jobse 27 2e beker, 1e prijs taarten ongehuwd, 2e prijs volgringen ongehuwd
2 Kim Boone 27 6e beker, 3e prijs taarten ongehuwd
3 Kevin Maljaars 26 8e beker, 3e prijs volgringen ongehuwd
4 Jan-Willem Poppe 26 4e beker, 1e prijs taarten gehuwd, 2e prijs pollepel, 1e prijs volgringen gehuwd
5 Isabel de Nood 25 1e Beker, 3e prijs pollepel
6 Annemieke Poppe 24  
7 Simon de Visser 24 3e prijs taarten gehuwd, 2e prijs volgringen gehuwd
8 Joyce de Buck 24 3e beker, 5e prijs versiering koudbloed
9 Danisha Maljaars 23 5e beker, 1e prijs volgringen ongehuwd
10 Ricardo de Visser 22 9e beker
11 Wim Poppe 21 7e beker
12 Quinty de Kam 21 2e prijs jeugdbeker, damesbeker, 2e prijs taarten ongehuwd, 3e prijs versiering koudbloed
13 Janneke Jacobse 20 2e prijs damesbeker
14 Vera Hazelaar 20  
15 Karel Geldof 20 2e prijs taarten gehuwd, 3e prijs volgringen gehuwd, 1e prijs versiering koudbloed
16 Kimberly Kodde 19 2e prijs versiering overig
17 Kristel van Sluijs 18 jeugdbeker, 3e prijs damesbeker
18 Annemarie Geldof 17 2e prijs versiering koudbloed
19 Laurien van Sluijs 17  
20 Levina Francke 17  
21 Ilona Buteyn 16 3e prijs versiering overig
22 Linda Blaas 16  
23 Sanne Wattel 16 5e prijs versiering overig
24 Gert van Dam 16 Debutant
25 Wendy Francke 15  
26 Anja Francke 15  
27 Iris Joziasse 14 Pollepel, 1e prijs versiering overig
28 Sonja Poppe 14  
29 Emiel Wondergem 13  
30 Marvin de Visser 13  
31 Mirre Brouwer 12 3e prijs jeugdbeker
32 Danny Poppe 12  
33 Daisy Poppe 12 10e beker
34 José de Buck 8  
35 Danielle van Daatselaar 8 4e prijs versiering overig
36 Ko Francke 8 4e prijs versiering koudbloed

 

  11 mei camping In de Bongerd ism afd. Gapinge
    na 21 beurten  
nr.  naam deelnemer  ringen overig
1. Krijn Coppolse 21 Dagwinnaar 3e beker grote finale
2. Roy Paauwe 21  
3. Dennis Willeboordse 21 2e beker grote finale
4. Sebastiaan Sturm 20 1e beker grote finale
5. Gijs vd Broeke 20  
6 Paul vd Broeke 20  
7 Bennie Paauwe 20  
8 Joyce de Buck 19 1e beker kleine finale
9 Moniek Corbijn 19  
10 Quinto Francke 19  
11 Rick Eckhardt 19 Pollepel
12 Kevin Maljaars 18  
13 Andre van Maldegem 17  
14 Pieter Dingemanse 17  
15 Elvira Reijnierse 16  
16 Jolien vd Broeke 16  
17 Laurien van Sluijs 16 2e beker kleine finale
18 Wilbert Koole 16 3e beker kleine finale
19 Joyce Jobse 15  
20 Jordy Maljaars 15  
21 Ilona Buteijn 14  
22 Annemieke Poppe 14  
23 Karel Geldof 13  
24 Annemarie Geldof 13  
25 elise Willeboordse 13  
26 Johhny Louwerse 13  
27 Kim Joziasse 13  
28 Sabine Reijnierse 12  
29 Nadia de Later 12  
30 Daisy Poppe 11  
31 Marvin de Visser 10  
32 Stijn Coppoolse 6  
33 Jose de Buck 3  


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2018  

                                                                                                                                 =========================

 

 

 16 augustus 

2e folkloristische dag

ZK Ringrijden

Het Molenwater 

Middelburg