Ringrijderij Schellach:

nr.  naam deelnemer 19 ringen overig
1. Klazina van de Pas 18 dagkampioen, 1e beker gastrijders
2. Corneli Langebeeke 18 1e beker MRV
3. Christianne Janse 17 2e beker gastrijders, 3e versiering trekpaarden
4. Karin Besuijen 17  
5. Annaliza Langebeeke 15 Pollepel
6. Jan-Willem Nijssen 15  
7. Thomas Gabriƫlse 15 3e beker MRV
8. Marwil de Visser 15 2e beker MRV, 2e versiering overige rassen
9. Melanie Goedhart 13  
10. Marina Langebeeke 13  
11. Antoinette Vermast 11 1e versiering trekpaarden
12. Annelies de Visser 11 beginners beker
13. Yentl Besuijen 11  
14. Dewi Jagesar 9 1e versiering overige rassen
15. Ceddric Dobson 9 2e versiering trekpaarden
16. Mirren van Asperen 9  
17. Leo Wabeke 8 3e beker gastrijders
18. Roderick Verdaasdonk 7  
19. Anna Boschker 7  
20. Niels Janssen 6 puntenkoers
21. Crystal de Looff 4  
22. Janna Roelse 4 3e versiering overige rassen
23. Melissa Jungk 3  
24. Yara de Looff 2  
25. Cathelijne Hendrikse 1  

 

Ringrijden Koningsdag:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Joery van Stee (Z-B) 29 dagklassement
2. Julia Crucq (Nland) 29 derde beker gastrijders, tweede plaats versiering trekpaarden en de puntenkoers
3. Richard Jacobs (Nland) 28 eerste beker gastrijders, derde plaats versiering trekpaarden
4. Amy Crucq (Nland) 28  
5. Diederik van der Maas (Z-B) 27  
6. Karin Besuijen (Z-B) 26 tweede beker gastrijders
7. Amy Besuijen (Z-B) 26  
8. Hubert van der Maas (Z-B) 26  
9. Annaliza Langebeeke (Z-B) 25 pollepel, eerste plaats versiering overige
10. Sharon Crucq (Nland) 25  
11. Jan Willem Nijssen (Z-B) 23  
12. Marlies Volmer (Nland) 23  
13. Thomas Gabrielse (Mburg) 21 derde beker middelburg, jeugdbeker
14. Marina Langebeeke (Mburg) 21 eerste beker middelburg, eerste plaats versiering trekpaarden
15. Yentl Besuijen (Z-B) 21  
16. Marwil de Visser (Mburg) 20 tweede beker middelburg, derde plaats versiering overige
17. Bartjan Volmer (Nland) 20  
18. Elvira Reijnierse (Gapinge) 17  
19. Theo Janse (Arnemuiden) 17  
20. Roderick Verdaasdonk (Mburg) 14  
21. Debora Meeuwse (Z-B) 14  
22. Mitchell van Leerdam (Arnemuiden) 12  
23. Annelies de Visser (Mburg) 11 tweede plaats versiering overige
24. Dewi Jagesar (Mburg) 11  
25. Melissa Jungk (Mburg) 6  
26. Cathelijne Hendrikse (Mburg) 4  

 


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2018  

                                                                                                                                 =========================