Naam afdeling:  Middelburg    
Schellach
       
nr.  naam deelnemer 19 ringen overig
1. Hubert van der Maas 19 dagkampioen, 1e beker gastrijders, beurt tripel ring 
2. Diederik van der Maas 18 pollepel
3. Julia Crucq 18 2e beker gastrijders, beurt 20 mm
4. Marina Langebeeke 17 1e prijs versiering trekpaarden
5. Thomas Gabrielse 16 puntenkoers
6. Marwil de Visser 16 2e beker mrv
7. Joery van Stee 15 3e beker gastrijders
8. Antoinette Vermast 15 3e prijs versiering trekpaarden
9. Christianne Janssen 15  
10. Noa slinger 14  
11. Karin Besuijen 14  
12. Corneli Langebeeke 13  
13. Leo Wabeke 13  
14. Ceddric Dobson 13 2e prijs versiering trekpaarden
15. Yentl Besuijen 12  
16. Annaliza Langebeeke 12  
17. Inge van de Dries 11  
18. Sanne van Gilst 11 1e beker mrv, beginnersbeker
19. Mirren van Asperen 11  
20. Annelies de Visser 11  
21. Melanie Goedhart 9 3e prijs versiering overigepaarden
22. Amy Crucq 9  
23. Anna Boschker 9 2e prijs versiering overigepaarden
24. Dewi Jagesar 8 1e prijs versiering overigepaarden
25. Yara de Looff 8 3e beker mrv
26. Angela Openneer 8  
27. Niels Janssen 7  
28. Asley de Gast 7  
29. Roderick Verdaasdonk 5  
30. Monica Brantenaar 5  
31. Crystal de Looff 4  
32. Lauren van der Bent 4  

 

Ringrijden Koningsdag:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1. Diederik van der Maas 29 dagkampioen
2. Amy Crucq 29 1e beker gastrijders, pollepel, 3e plaats versiering trekpaarden
3. Richard Jacobs 28  
4. Julia Crucq 28 3e beker gastrijders, 2e plaats versiering trekpaarden
5. Joery van Stee 28 2e beker gastrijders
6. Hubert van der Maas 27  
7. Annaliza Langebeeke 24 1e plaats versiering overige paarden
8. Bartjan Volmer 23  
9. Gerben Cabboort 23  
10. Karin Besuijen 21  
11. Marwil de Visser 20 3e beker middelburg
12. Amy Besuijen 19  
13. Yentl Besuijen 19  
14. Melanie Goedhart 17 1e beker middelburg, 3e plaats versiering overige paarden
15. Thomas Gabriƫlse 17 jeugdbeker
16. Annelies de Visser 14 2e plaats versiering overige paarden
17. Yara de Looff 12  
18. Mitchel van Leerdam 12  
19. Angela Openeer 12  
20. Niels Janssen 10  
21. Dewi Jagesar 10  
22. Roderick Verdaasdonk 9  
23. Sanne van Gilst 8 2e beker middelburg
24. Chrysal de Looff 7  
25. Monica Brantenaar  7  
26. Jan Crucq 4 1e plaats versiering trekpaarden


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2019  

                                                                                                                                 =========================

 

7 september 

Demonstratie Ringrijden

Zevenhuizen

 

=========================

 

21 september

Zeeuws Kampioenschap Sjezenrijden

Ritthem