Uitslag Ringrijden "gehuwden" 5 augustus 30 ringen:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1 Sjaak Janse 30 Winnaar Dagklassement, Meeste volgringen, 4de beker in de grote finale
2 Simon de Pagter 29 1e beker grote finale, 1e plaats kamp 5,10,15 ring
3 Nick Meijers 28 2de beker grote finale
4 Arjan Bosgra 28  
5 Wesley vd Voorde 27 5de beker grote finale, pollepel 
6 Joyce van Vliet 25 2de beker versiering paarden overig
7 Neline van Belzen 25  
8 Albert de Visser 25  
9 Piet Jan Reijnierse 24 6de beker grote finale, 2de prijs 6 oudste rijders
10 Lizzy Tatenhove 24 3de beker grote finale
11 Mirjam van Hengst 23  
12 Ria Minderhoud 23 1e beker versiering trekpaarden
13 Stefan de Bruine 23  
14 Richard vd Tak 22  
15 Michel Paauwe 22  
16 Marjolein Koole-Brasser 22 2de prijs kleine finale, 3de plaats kamp 5,10,15 ring
17 Jarno van Belzen 22  
18 Marco vd Voorde 21  
19 Tanny de Pagter 21  
20 Rachelle Geschiere 20 2de kamp 5,10,15 ring
21 Roos Leer 20  
22 David vd Voorde 19 1ste beker kleine finale, 3de prijs 6 oudste rijders, 2de beker versiering trekpaarden
23 Elly Simonse 19 1ste beker 6 oudste rijders
24 Kees de Kroo 18  
25 Katelijn Boerma 17  
26 Julia Geschiere 17  
27 Adrie Reijnierse 17  
28 Douwe Boerma 16  
29 Jorien  Houterman 16  
30 Jasmijn vd Voorde 16 3de prijs kleine finale
31 Ronald de Looff 15  
32 Denise van Dolder 15  
33 Monique Luijk 14  
34 Kristiaan van Rooijen 14  
35 Patrick Houterman 13  
36 Julia Buijs 12  
37 Bart Kluijfhout 12  
38 Elin Liek 11  
39 Ernst Osté 9  
40 Joelle vd Voorde 8 1e beker versiering paarden overig
41 Jill Melis 6  

 

Uitslag Campingwedstrijd Duinzicht 20 juli:

nr.  naam deelnemer 22 ringen overig
1 Sjaak Janse 20 Dagklassement  1e beker 
2 Nick Meijers 20 Dagklassement  2e prijs
3 Simon de Pagter 20

Dagklassement 3e prijs,

1e plaats ommekeer 26/20

1e plaats kampgroep 1 

4 Wesley vd Voorde 19 2e plaats kampgroep 1 
5 Roos Leer 18  
6 Lizzy van Tatenhove 17 Pollepel
7 David vd Voorde 16 2e plaats kampgroep 1 
8 Paul Kluijfhout 16  
9 Neline van Belzen 16 2e beker versiering
10 Kristiaan van Rooijen  15  
11 Jarno van Belzen 15 2e plaats ommekeer 26/20 
12 Flin Liek 13  
13 Jasmijn vd Voorde 12

3e plaats ommekeer 26/20

3e plaats kampgroep 2

14 Denise van Dolder 12  
15 Douwe Boerma 11  
16 Mirjam van Hengst 11

3e beker versiering

1e plaats kampgroep 2

17 Merel de Bruyne 11 2e plaats kampgroep 3
18 Kees de Kroo 11  
19 Rachelle Geschiere  10 2e plaats kampgroep 2
20 Richard vd Tak 10  
21 Anouk Hillebrand 9  
22 Floortje Jansen 7  
23 Jasmijn Serier 7 3e plaats kampgroep 3
24 Jill Melis 7  
25 Vivian Wolf 6  
26 Mila Koppejan 5 1e plaats kampgroep 3
27 Chenna vd Voort 3 1e beker versiering

 

Uitslag 3e pinksterwedstrijd 6 juni: 

Nr.  Naam deelnemer 22 beurten  
1. Nick  Meijers 21 Winnaar dagklassement,                  2e plaats kamp jongste rijders
2. Sjaak Janse 21  
3. Michel Paauwe 20  
4. Richard van der Tak 19  
5. Arjan Bosgra 19  
6. Simon de Pagter 18  
7. Wesley van de Voorde 18 Pollepel,                               winnaar kamp jongste rijders
8. Corine Geerse 17  
9. Lizzy van Tatenhove 17  
10. Neline van Belzen 16  
11. Elly Simonse 14  
12. Kees de Kroo 14  
13. Marco van de Voorde 14  
14. Tanny de Pagter 13  
15. Ria Minderhoud 13 2e plaats versiering trekpaarden
16. Mirjam van Hengst 13  
17. Marcia van Dijke 13

1e plaats versiering
overige paarden

18. Stephanie de Jonge 13  
19. Christiaan Geerse 12  
20. Joyce van Vliet 12  
21. Marjolein Koole 12 1e plaats versiering trekpaarden
22. Douwe Boerma 10  
23. Roos Leer 9  
24. Jasmijn van de Voorde 9  
25. Denise van Dolder 9 2e plaats versiering
overige paarden
26. Iris Brasser 8  
27. Patrick Houterman 8  
28. Piet Kluijfhout 8  
29. Jarno van Belzen 8  
30. Jasmijn Serier 7  
31. Anouk Hillebrand 6  
32. Jill Melis 5 3e plaats kamp jongste rijders
33. Elin Liek 4  
34. Mila Koppejan 3  
35. Stefan de Bruine 2 Uitgevallen na 8 beurten

AANKONDIGING

---------------------------------------

Demonstratie

Sjezenrijden

9 september

Kapelle

--------------------------------------

ZK Sjezenrijden 

16 september

Westkapelle

---------------------------------------

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.