Uitslag ringrijden 2 september:

30 beurten:

Nr. Naam deelnemer Aantal ringen Overige
1 Teun Dingemanse 30 Groene sjerp, 1e beker, 
      Jeugdbeker,
      prijs van Weststrate
2 Arjo Francke 28 (10mm) 3e beker, pollepel
3 Joost Dingemanse 28 2e beker(10mm)
4 Warner Kamphof 28 6e beker
5 Ronald Geertse 28 Jubilaris 25 jaar, 4e beker
6 Edward Dingemanse 25  
7 Jessica Wisse 25 4e prijs versiering
8 Pieter Geertse 24 Prijs van Kasteel van Batavia
9 Wilko Francke 24  
10 Ivanna Kleijn 23 2e prijs versiering
11 Bianca Poppe 23  
12 Piet Dekker 23  
13 Romy Dekker 22 5e beker
14 Hans Geertse 22  
15 Janita Verhage 21 7e beker, beker "In de
      de Gouwe Gheijt".
16 Peter Dekker 20  
17 Amber de Ridder 19  
18 Jessie Roelse 17 3e prijs versiering
19 Stephanie Dekker 16 1e prijs versiering
20 Andrea Brouwer 16  
21 Evelien Jobse 15  
22 Thessa Dekker 13  
23 Noa van Bergeijk 12  
24 Anne Schout 10  
25 Esmee Geertse 5  
26 Yaël van Bergeijk 4  

Uitslag middag/avond wedstrijd Grijpskerke:

21 beurten:

Nr. Naam deelnemer Aantal ringen Overige
1 Teun Dingemanse 21 Groene sjerp, 2e beker,
      pollepel
2 Joost Dingemanse 21 1e beker, mid-mid prijs
3 Edward Dingemanse 21 3e beker
4 Ronald Geertse 19 5e beker, beker "In de
      Gouwe Gheijt" (10 mm.)
5 Arjo Francke 18 4e beker
6 Wilko Francke 17  
7 Bianca Poppe 17 Damesprijs
8 Piet Dekker 16  
9 Pieter Geertse 15  
10 Stephanie Dekker 14 3e prijs versiering
11 Jessica Wisse 14 1e prijs versiering
12 Evelien Jobse 13  
13 Thessa Dekker 12 2e prijs versiering
14 Hans Geertse 12  
15 Noa van Bergeijk 11  
16 Peter Dekker 11  
17 Romy Dekker 11 Puntenkoers
18 Amber de Ridder 10  
19 Jessie Roelse 10  
20 Perry Boogaard 8  
21 Miranda Konings 7 4e prijs versiering
22 Yaël van Bergeijk 3  
23 Esmee Geertse 3 Debutante

 

Uitslag Klassementswedstrijd Grijpskerke:

1 Arjo Francke 29 Groene sjerp, 1e beker
      2e jeugdbeker,
      2e prijsversiering
2 Teun Dingemanse 29 5e beker, Gouwe Gheijt-
      beker,1e jeugdbeker, 
      extra prijs Kasteel van Batavia
3 Ronald Geertse 29 3e beker, pollepel
4 Joost Dingemanse 28 7e beker, Van Beers Troffee (10mm)
5 Edward Dingemanse 28 4e beker 
6 Jessica Wisse 26 2e beker,3e prijs versiering
7 Pieter Geertse 25  
8 Piet Dekker 23  
9 Wilko Francke 21  
10 Warner Kamphof 21  
11 Hans Geertse 20 6e beker
12 Perry Boogaard 20  
13 Amber de Ridder 20 1e prijs versiering
14 Thessa Dekker 20  
15 Janita Verhage 19  
16 Bianca Poppe 19  
17 Ivanna Kleijn 18  
18 Peter Dekker 18 4e prijs versiering
19 Evelien Jobse 17  
20 Jessie Roelse 15 1e prijs versiering
21 Romy Dekker 15  
22 Noa van Bergeijk 14  
23 Anne Schout 10  
24 Miranda Sturm 9  
25 Miranda Konings 9 Debutante,4e prijs versiering
      uitgevallen na 22e beurt
26 Yaël van Bergeijk 5  

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.