1 September:

Uitslag over 30 beurten rng
1 Teun Dingemanse 30
2 Arjo Francke 28
3 Jessica Wisse 28
4 Ronald Geertse 28
5 Joost Dingemanse 28
6 Warner Dingemanse 27
7 Janita Verhage 27
8 Piet Dekker 25
9 Wilko Francke 24
10 Stephanie Dekker 24
11 Edward Dingemanse 24
12 Melanie van der Meule 24
13 Ivanna Kleyn 23
14 Hans Geertse 22
15 Thessa Dekker 22
16 Bianca Poppe 22
17 Peter Dekker 18
18 Andrea Brouwer 18
19 Romy Dekker 18
20 Amber de Ridder 18
21 Jessie Roelse 18
22 Kimberly Kootstra 18
23 Anne Schout 17
24 Miranda Konings 16
25 Perry Boogaard 13
26 Noa van Bergeijk 9
27 Yaël van Bergeijk 9
28 Martijn Hartman 6
     
Wisselbekers over 8 beurten rng
1e Janita Verhage 8
2e Joost Dingemanse 8
3e Ronald Geertse 8
4e Teun Dingemanse 8
5e Melanie van der Meule 8
6e Warner Dingemanse 8
7e Arjo Francke 8
Versiering Koudbloed
1e Miranda Konings
2e Kimberly Kootstra
   
Versiering Overige
1e Stephanie Dekker
2e Melanie van der Meule
Groene sjerp Teun Dingemanse  
Wisselprijs versiering Overige Stephanie Dekker  
Wisselprijs versiering Koudbloed Miranda Konings  
Gouwe Gheijt  Beker  5,10,15 Arjo Francke    
Pollepel Arjo Francke    
Prijs van Weststrate Jessica Wisse    
Jeugdbeker Teun Dingemanse  
Prijs van Kasteel van Batavia Peter Dekker    

 

 

       
  Aantal ringen:  26 ringen    
  Datum: 22 juni 2018    
       
1 Teun Dingemanse 26 Groene sjerp, 2e beker,
      pollepel
2 Ronald Geertse 26 1e beker (10mm)
3 Joost Dingemanse 25 3e beker, Beker "In de Gouwe 
      Gheijt".
4 Arjo Francke 23  
5 Wilko Francke 23 4e beker
6 Bianca Poppe 21 Damesprijs
7 Janita Verhage 19 5e beker
8 Thessa Dekker 19 Puntenkoers
9 Peter Dekker 19  
10 Jessie Roelse 18  
11 Edward Dingemanse 17  
12 Ivanna Kleijn 16 2e prijs versiering Overige
13 Romy Dekker 16  
14 Hans Geertse 15  
15 Kimberly Kootstra 15 1e prijs versiering Koud-
      bloed
16 Miranda Konings 14 2e prijs versiering Koud-
      bloed, mid-mid prijs
17 Amber de Ridder 13 1e prijs versiering Overige
18 Anne Schout 13  
19 Yaël van Bergeijk 10  
20 Esmee Geertse 6 Aanmoedigingsprijs

 

12 mei wedstrijd over 30 beurten:

Nr. Naam deelnemer Aantal ringen Overige
1 Teun Dingemanse 30 Groene sjerp(10 mm), 1e beker(10 mm),
      2e jeugdbeker, beker "In de Gouwe
      Gheijt", Van Beers Troffee
2 Joost Dingemanse 30 3e beker, 1e jeugdbeker
3 Ronald Geertse 29 6e beker, pollepel
4 Jessica Wisse 29 2e prijs versiering Overige
5 Arjo Francke 29 2e beker
6 Bianca Poppe 28  
7 Wilko Francke 27 Extra prijs Kasteel van Batavia
8 Janita Verhage 26 7e beker
9 Warner Dingemanse 25 4e beker
      1e prijs versiering Overige
10 Edward Dingemanse 24  
11 Piet Dekker 24 5e beker
12 Jessie Roelse 23  
13 Stephanie Dekker 21  
14 Pieter Geertse 21  
15 Thessa Dekker 19  
16 Peter Dekker 19  
17 Evelien Jobse 19  
18 Kimberly Kootstra 14 Debutante, 1e prijs versiering 
      Koudbloed
19 Miranda Konings 13 2e prijsversiering Koudbloed
20 Noa van Bergeijk 13  
21 Yaël van Bergeijk 12  
22 Martijn Hartman 10  
23 Esmee Geertse 3  
       


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2018  

                                                                                                                                 =========================