Uitslag drietalwedstrijd 2 september:

nr.  naam deelnemer 30 ringen 90 ringen overig
  Niels Wisse 25   pollepel
1 Ko Blaas 24 61  
    12    
  Sjoerd Blaas 23    
2 Rinus Moens 21 60  
  Maartje Speelman 16   3e plaats versiering overig
  Natasja Jobse 25   persoonlijk Kampioen
3 Natasja de Buck 25 54  
  Christian de Visser 4   debutant
  Peter Maranus 17    
3 Floris Moens 21 54  
  Jasmijn Wisse 16    
  Lianna Brouwer 24    
5 Ard Blaas 14 53  
  Miriam Coomans 15   1e plaats versiering trekpaarden
  Selina Sturm 18    
6 Marinka Minderhoud 14 51 3e plaats versiering trekpaarden
  Jorco Jobse 19    
  Patrick Kodde 22   2e plaats versiering overig
6 Lia Dekker 17 51  
  Hanna Dekker 12    
  Helma Sturm 14    
8 Tjirke Blaas 21 47  
  Bram Brouwer 12    
  Johan v.d Broeke 23   2e plaats versiering trekpaarden
9 Jolanda v.d. Woestijne 10 39  
  Helm Brouwer 6    
  Lisa Vermuë 15   1e plaats versiering overig
10 Rico Wisse 15 31  
  Krijn Brouwer Pzn 1   uit 10 beurten

Uitslag Sjezenwedstrijd 21 juli:

nr.  naam deelnemer 60 ringen overig
1 Natasja de Buck / Lou Louws 59  
2 Patty / Helm Brouwer 58  
3 Christel van Leeuwen / Rinus Moens 57 Boerenronde
4 Leoniek Francke / Jan Geldof 53  
5 Laura de Witte / Ard Blaas 52  
6 Jolanda Francke / Marco Janse 51 rondje 20 mm
7 Elna / Piet Wisse 45  
8 Marian Vermuë / Peter Maranus 38  
9 Nadja / Johan v.d. Broeke 29 Rode lantaarn

 

Uitslag Klassementswedstrijd 8 juli:

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1 Rico Wisse 28 3e beker
2 Niels Wisse 28 8e beker
3 Peter Maranus 27 1e beker
4 Rinus Moens 26 2e beker
5 Sjoerd Blaas 26 5e beker, pollepel
6 Freddy Blaas 26 7e beker, 25e jarig jubileum
7 Natasja de Buck 25 1e prijs versiering overig
8 Tjrike Blaas 25 6e beker, 25e jarig jubileum
9 Jorco Jobse 24 4e beker
10 Natasja Jobse  24 9e beker
11 Johan v.d. Broeke 24  
12 Petra Coppoolse 22  
13 Marinka Minderhoud 22 3e prijs versiering koudbloeds
14 Lianna Brouwer 21  
15 Gerard Krijger 20  
16 Floris Moens 19 3e prijsversiering overig
17 Patrick Kodde 19  
18 Helma Sturm 19  
19 Jasmijn Wisse 19 1e prijs versiering koudbloeds
20 Rebecca Coomans 18  
21 Lia Dekker 17  
22 Ard Blaas 17  
23 Miriam Coomans 17  
24 Lou Louws 16 50e jarig jubileum
25 Stefan Maranus 16  
26 Helm Brouwer 14  
27 Lisa Vermuë 14 1e jeugdbeker
28 Igor Maranus 14 2e jeugdbeker
29 Ko Blaas 13  
30 Hanna Dekker 13  
31 Maartje Speelman 12 3e jeugdbeker
32 Myrthe Maranus 10  
33 Milou v.d. Weijde 10 2e prijs versiering overig
34 Jolanda v.d. Woestijne 9  
35 Lotte v.d. Weijde 8  
36 Anthonie Maranus 7 2e prijs versiering koudbloeds

   

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2017 onze grootste
donateurs.