Deelnemerslijst vrije sjezenwedstrijd 21 september 2019 te Ritthem
         
nr Naam Afdeling    
1 Irina Trujillo en Koos Zijl Ritthem pas  
2 Lianna Brouwer en Leo de Visser Aagt./Ritthem pas  
3 Laeticia en Marco den Boer Ritthem S15  
4 Daphne Machielse en Levi de Witte Ritthem pas  
5 Stefanie de Jonge en Martijn Corstanje Ritthem A26  
6 Joyce de Visser en Hubert van der Maas Domburg/Zuid-Beveland K8  
7 Bea Besuijen en Ad Schout Zuid-Beveland pas  
8 Annaliza en Gert Langebeeke Zuid-Beveland M12  
9 Lente van Baalen en Adriaan Moerman Zoutelande B10  
10 Erika Toutenhoofd en Jasper Houmes Westkapelle  I6  
11 Nicky de Witte en Jan Willem Minderhoud Westkapelle  G1  
12 Marleen de Bruijn en Marten Hoogesteger Westkapelle  A5  
13 Vicky Kalverboer en Koen Minderhoud Westkapelle  B17  
14 Patty en Helm Brouwer Westk./Áagtekerke J7  
15 Miranda Sturm en Peter Maranus Grijpskerke/Aagtekerke L9  
16 Natasja de Buck en Lou Louws Aagtekerke B20  
17 Joyce en Frank Brasser Biggekerke H1  
18 Marina Langebeeke en Roderick Verdaasdonk Middelburg Y4  
19 Ilona en Marco Janse Meliskerke N25  
20 Mariska  en Peter Boogaard Meliskerke J10  
21 Femke Dingemanse en Jan Jakobsen Gapinge U1  
22 Sharon Kauffman en Bram Francke Gapinge I11  
23 Jennie en Ab Paauwe Gapinge pas  
24 Lieneke en Adriaan Reijnierse Gapinge D7  
25 Naomi van den Broeke en Mattieu Duvekot Gapinge pas  
26 en Paul van den Broeke Gapinge W13  
27 Marjon Duvekot en Bart Jobse Melisk./Zoutelande S21  
28 Julia Crucq en Rick Eckhardt Nieuwland/Gapinge F10  
29 Moniek Corbijn en Dennis Willeboordse Gapinge K9  
30 Mellanie en Bennie Paauwe Gapinge pas  
31 Bianca en Ingmar Alewijnse Gapinge R3  
32 Willeke en Abco Jobse Gapinge S30  
33 Elsbeth en Pieter Dingemanse Gapinge S5  
34 Tamara de Jonge en Hans Vos Souburg S7  
35 Leny en Simon Lous Oostkapelle R14  
36 Rianne Lous en Wim Maljers Oostk./Gapinge R5  
37 Kim Stroo en Johan van den Broeke Oostk.Aagtekerke A7  
38 Paola van de Velde en Ricardo de Visser Oostkapelle M26  
39 Danisha Maljaars en Marvin de Visser Oostkapelle L14  
40 Annemarie en Wim Geldof Oostkapelle F7  
41 Melanie de Bruijn en Jan Geldof Gapinge/Oostkapelle B13  


 

Rabobank is onze hoofdsponsor van het seizoen 2019  

                                                                                                                                 =========================

 

 

21 september

Zeeuws Kampioenschap Sjezenrijden

Ritthem